Inbank podwyższa oprocentowanie lokat terminowych

Inbank podwyższa oprocentowanie lokat terminowych
Źródło: Inbank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 25 stycznia w Inbank Oddział Polska obowiązują nowe, wyższe stawki lokat terminowych. Wysokość rocznej stopy procentowej dla nowych lokat w Inbanku sięgać będzie do nawet 2,40% w skali roku.

„Wprowadzane zmiany mają uczynić naszą ofertę lokat jeszcze korzystniejszą. Proponujemy aktualnie najwyższe stawki oprocentowania na rynku dla depozytów bez dodatkowych warunków dla klienta. Jak zawsze stawiamy na wygodę i komfort, tworząc ofertę dopasowaną do potrzeb klientów” – podkreśla Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.

Czytaj także: Inbank, już ponad 600 mln złotych na wsparcie zielonych inwestycji >>>

Nowe stawki oprocentowania w Oddziale Inbank w Polsce wynoszą:

Oprocentowanie lokat
Źródło: Inbank

Stawki obowiązywać będą nowych klientów. Oprocentowanie na dotychczasowym portfelu nie ulega zmianie. Zmianie nie uległy pozostałe warunki terminowych lokat w Inbanku. Lokaty mogą być zakładane w kwotach minimum 5 tys. zł, a maksimum 50 tys. zł. Jeden klient może założyc wiele lokat.

Te same warunki dla wszystkich

Osobom zakładającym lokatę terminową nie są stawiane żadne dodatkowe wymagania. Nie muszą korzystać z powiązanych produktów bankowych, a każdy klient – zarówno nowy, jak i mający już swoją historię w Inbanku – otrzymuje te same warunki.

Niezmienna pozostaje gwarancja depozytów – zabezpiecza je Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii Tagatisfond do wysokości 100 tys. euro, przypadającej na jednego klienta.

Nie tylko lokaty

Lokaty bankowe to kolejny ważny element oferty Inbanku w Polsce. W naszym kraju Inbank specjalizuje się również w dostarczaniu kredytów ratalnych, samochodowych i gotówkowych.

Wg danych BIK, udział Inbanku w sprzedaży kredytów ratalnych w III kwartale 2021 r. osiągnął blisko 8%.

Źródło: Inbank Polska