Home Broker sprzedaje najwięcej nowych mieszkań

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

home.broker.01.400x240W oddziałach Home Brokera agenci nieruchomości dystrybuują największą na rynku liczbę mieszkań deweloperskich. To dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, inwestycjom na wyłączność i wyszkolonym pracownikom, którzy wiedzą co i za ile właśnie buduje się na mieście.

W pierwszym półroczu 2014 r. Home Broker pośredniczył w 5365 transakcjach na rynku nieruchomości, za pośrednictwem firmy sprzedano 2482 mieszkań deweloperskich. – Współpracujemy z niemal 500 deweloperami w całym kraju. W samej Warszawie mamy w ofercie 140 inwestycji od 70 deweloperów. Pięć warszawskich projektów można znaleźć tylko u nas, są zlokalizowane na Mokotowie, Ursynowie i Bemowie. Poza Warszawą inwestycje na wyłączność sprzedajemy we Wrocławiu i w Krakowie – mówi Paweł Komar, członek zarządu Home Brokera.

Doświadczenie zebrane w ostatnich latach przy sprzedaży nowych mieszkań oraz znajomość rynku firma planuje wykorzystać do dalszego rozwoju w tym obszarze. – Chcemy rozwijać tę kategorię w najbliższych miesiącach i zwiększyć nasz udział w rynku. Współpraca w branżą deweloperską to strategiczny obszar rozwoju Home Brokera. Wkrótce będziemy dla naszych partnerów jeszcze większą wartością dodaną – dodaje Paweł Komar.

140827.homebroker.300x

Home Broker będzie obecny podczas jesiennej edycji targów mieszkaniowych Nowy Adres w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdański i Wrocławiu., a lokalne placówki organizują Dni Otwarte, podczas których będzie przedstawiona oferta mieszkań deweloperskich od lokalnych firm.

Źródło: Home Broker SA