Główny Ekonomista Banku Nordea na Twitterze

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

120920.bujak.piotr.01.250x189Nordea Bank Polska jest aktywny w mediach społecznościowych już od 2010 roku. Od niedawna Główny Ekonomista Nordea Piotr Bujak korzysta również z portalu Twitter. W ramach grupy Nordea Markets analitycy Nordea przekazują opinie na tematy finansowe w nieformalnym tonie.

Twitter służy do wspierania pozytywnego wizerunku marki Nordea w sieci. Jest kolejnym, obok Facebook i Goldenline medium społecznościowym, w którym Nordea ma swój profil firmowy.

Twitter jest bardzo ciekawym narzędziem do dzielenia się opiniami na temat gospodarki i rynków finansowych. Daje możliwość bezpośredniego kontaktu i szybkiej interakcji z osobami zainteresowanymi ekonomią i rynkami: analitykami, dziennikarzami, inwestorami oraz potencjalnymi klientami. Jest również ciekawym wyzwaniem, aby w krótkim komunikacie przekazać sedno sprawy.” –  mówi Piotr Bujak, Główny Ekonomista Nordea Bank.

Piotr Bujak jest jednym z 15 analityków, którzy rozpoczęli tweetowanie na osobistym koncie Twitter w imieniu Nordea Markets. Ich wpisy są widoczne również na korporacyjnej stronie nordeamarkets.com.

Źródło: Nordea Bank Polska