Getin Noble Bank wprowadza usługę wielowalutową

Getin Noble Bank wprowadza usługę wielowalutową
Getin Noble Bank - Logo (źródło: Getin Noble Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Getin Noble Bank poszerza portfolio produktów walutowych i wprowadza kartę umożliwiającą płatności w pięciu walutach: PLN, EUR, USD, GBP i CHF. Usługa wielowalutowa to bezpłatna funkcjonalność, którą klient może uruchomić na kartach debetowych Getin Noble Banku i tym samym dokonywać transakcji płatniczych bez ponoszenia dodatkowych kosztów przewalutowania.

#GetinNobleBank poszerza portfolio produktów walutowych i wprowadza kartę umożliwiającą płatności w pięciu walutach: #PLN, #EUR, #USD, #GBP i #CHF

Dzięki uruchomieniu usługi wielowalutowej na kartach debetowych Getin Noble Banku, waluta transakcji rozpoznawana jest automatycznie, a odpowiednia kwota zostaje pobrana bezpośrednio
z rachunku walutowego. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć dodatkowych prowizji podczas płatności dokonywanych za granicą. Żeby skorzystać z usługi niezbędne jest posiadanie przez klienta rachunku w walutach EUR, USD, GBP lub CHF, a także karty debetowej wydanej do konta: Proste Zasady, Konto Osobiste Noble oraz Konto Noble Private Banking. Aktywacja i korzystanie z usługi jest bezpłatne. Funkcjonalność może zostać włączona we wszystkich kanałach obsługi Banku tj. w placówce, za pośrednictwem Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz Infolinii.

Czytaj także: Wakacje 2019: warto korzystać z kart wielowalutowych na zagranicznych wyjazdach?

Idealna opcja dla osób często podróżujących

– Usługa wielowalutowa to idealna opcja dla osób często podróżujących prywatnie lub służbowo
i borykających się z problemami typu: wyrabianie kilku różnych kart, wysokie opłaty za przewalutowania transakcji lub wymienianie gotówki w kantorach. To kolejne nasze rozwiązanie, które może być szczególnie przydatne w rozpoczynającym się właśnie okresie urlopowym – mówi Paweł Wawiernia, Dyrektor Wydziału Kart i Płatności Alternatywnych Getin Noble Banku.

Ubezpieczenie turystyczne „Bezpieczna Wyprawa”

Oprócz karty wielowalutowej Getin Noble Bank proponuje swoim klientom również ubezpieczenie turystyczne „Bezpieczna Wyprawa”. To kompleksowa i zarazem elastyczna propozycja obejmująca najczęściej występujące zdarzenia ubezpieczeniowe powstałe podczas podróży zagranicznej. Klienci do wyboru mają trzy zdefiniowane warianty ubezpieczenia (podstawowy, wygodny i komfortowy),
z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia od 100 do 700 tys. zł oraz wariant dopasowany, w którym klient sam decyduje o zakresie i sumach ubezpieczenia. Ubezpieczenie dostępne jest w Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz na Infolinii Banku.

Oferta dostępna w aplikacji mobilnej

– Zarówno karta wielowalutowa jak i ubezpieczenie turystyczne to rozwiązania, które zaprojektowaliśmy również z myślą o klientach mobilnych. Dzięki dostępności tych funkcji w aplikacji Getin Mobile nasi klienci mogą w szybki i prosty sposób włączyć usługę wielowalutową lub kupić ubezpieczenie w kilka minut w dowolnym miejscu, nawet chwilę przed wyjazdem. Jest to szczególnie wygodne przed urlopem, kiedy w natłoku spraw możemy zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu. Równie przydatnym rozwiązaniem w podróży są płatności smartfonami lub smartwatchami, które także posiadamy w naszej ofercie. Wszystko razem tworzy pakiet, który ma sprawić, że podróżowanie z nami będzie bezproblemowe i tym samym przyjemniejsze – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.

Źródło: Getin Noble Bank