Getin Bank wprowadza do oferty kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom

Getin Bank wprowadza do oferty kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom
Źródło: Getin Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Getin Bank poszerzył ofertę produktową o kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom. Jest to, po ubezpieczeniu podróżnym, drugi produkt z nowej linii biznesowej, którą Bank wprowadza do sprzedaży dla swoich klientów. Polisę można nabyć w prosty i szybki sposób za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Mobilnej lub Contact Center. Mój Bezpieczny Dom oferuje szeroki zakres ubezpieczenia nieruchomości oraz w pełni indywidualny pakiet dostosowany do oczekiwań i potrzeb Klienta.
Getin Bank poszerzył ofertę produktową o kompleksowe #ubezpieczenie nieruchomości #MójBezpiecznyDom

Przedmiotem ubezpieczenia Mój Bezpieczny Dom może być mienie, czyli dom lub mieszkanie ze stałymi elementami lub dom w trakcie budowy, budynki gospodarcze, obiekty małej architektury oraz inne ruchomości. Ubezpieczenie może objąć również takie ryzyka, jak OC w życiu prywatnym, wynajmującego lub lokatora, utratę czynszu, Home Assistance, Assistance dla zwierząt, rowerowe oraz pomoc prawną i podatkową. Różnorodne warianty zakresu i kwoty ubezpieczenia, która może sięgać nawet 2 mln zł, pozwalają na dopasowanie polisy do potrzeb Klienta. Indywidualnie dobrany pakiet pozwala także na wybór płatności jednorazowej lub w ratach.  

– Market Ubezpieczeniowy Getin Banku to odpowiedź na potrzeby klientów oczekujących coraz szerszej gamy produktów, które mogą nabyć szybko, wygodnie i w jednym miejscu. Tym razem postawiliśmy na polisę Mój Bezpieczny Dom, ponieważ ubezpieczenie nieruchomości to jedna z ważniejszych rzeczy, o które powinniśmy zadbać każdego roku – mówi Agnieszka Lasota, Dyrektor Wydziału Bancassurance w Getin Noble Banku. –  Zdecydowaliśmy się na produkt Europy ubezpieczenia, ponieważ zawiera jeden z najbardziej atrakcyjnych zakresów ryzyk i dostępnych opcji   a na takich produktach dla klientów nam zależy – dodaje.

W ofercie podstawowej polisa obejmuje najczęściej występujące ryzyka

W ofercie podstawowej polisa obejmuje najczęściej występujące ryzyka takie jak: katastrofa budowlana, akcja ratownicza, dewastacja, graffiti, włamanie, kradzież, szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta czy zdarzenia losowe np. powódź. Ponadto składka ubezpieczeniowa pobierana przez Europę i Getin Bank jest jedną z najniższych na rynku.

Czytaj także: Getin Bank z nową ofertą kredytu gotówkowego >>>

Kompleksowy i dopasowany do potrzeb zakres ochrony ubezpieczeniowej w połączeniu z atrakcyjną ceną to wyróżniki przygotowanego dla Klientów Getin Banku ubezpieczenia „Mój Bezpieczny Dom”. Z naszego raportu „Dom pod ochroną” wynika, że właśnie takich polis mieszkaniowych szukają Polacy. Dbając o bezpieczeństwo własnych czterech kątów, coraz bardziej świadomie podchodzą do wyboru ubezpieczenia nieruchomości. Stworzyliśmy produkt, który spełnia ich oczekiwania – mówi Magdalena Kozdroń, dyrektor departamentu rozwoju produktów w Europie Ubezpieczenia. 

Czytaj także: Getin Bank: nowe Elastyczne Konto Oszczędnościowe >>>

TU Europa to jeden z liderów rynku ubezpieczeń, obejmujący ochroną ubezpieczeniową kilka milionów osób w Polsce. Od prawie 25 lat tworzy nowatorskie, przejrzyste i intuicyjne pakiety ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb Klientów. Towarzystwo specjalizuje się w tworzeniu produktów ubezpieczeniowych dla partnerów z różnych branż, w tym z sektora bankowego.

Uzupełnienie oferty ubezpieczeniowej o polisę Mój Bezpieczny Dom to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Getin Banku. Priorytet? Zapewnienie Klientom wygody i satysfakcji poprzez oferowanie coraz bardziej kompleksowego wachlarza produktów.

Źródło: Getin Bank