GBS Bank zaprasza na festiwal podróżniczy w Barlinku

GBS Bank zaprasza na festiwal podróżniczy w Barlinku
Fot. GBS Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W tym roku już po raz piąty z rzędu Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku wspiera organizację Festiwalu Podróżniczego "Włóczykijki", który od 2016 roku skupia wokół siebie setki miłośników bliższych i dalszych podróży.
W tym roku już po raz piąty z rzędu Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku wspiera organizację Festiwalu Podróżniczego „Włóczykijki” #GBSBank

Clue festiwalu są oczywiście prelekcje znanych i mniej znanych podróżników, którzy zabierają publiczność w pełne kolorów, smaków oraz przepięknych fotografii miejsca na całym globie. Towarzyszą temu warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz imprezy dodatkowe, które sprawiają, że festiwal z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjny. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 8 lutego, a jego gościem specjalnym i prelegentem będzie reporter, publicysta i dziennikarz roku 2013 Grand Press – Mariusz Szczygieł.

Czytaj także: GBS Bank oficjalnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019 >>>

Organizatorem Festiwalu podróżniczego „Włóczykijki” jest stowarzyszenie o tej samej nazwie założone przez 7 aktywnych kobiet wywodzących się z grupy działającej przy Klubie Żeglarskim SZTORM w Barlinku. Rok rocznie cała impreza organizowana jest i przeprowadzana przy udziale wolontariuszy z barlineckich drużyn harcerskich; Studentów Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim; uczniów barlineckich szkół podstawowych; uczestników szkółki żeglarskiej przy Klubie Żeglarskim Sztorm Barlinek; członków Młodzieżowej Akademii Komunikacji i wielu innych.

Czytaj także: GBS Bank: wykład specjalny w Akademii Ekonomicznej Seniora >>>

Idea festiwalu

Ideą festiwalu – obok promocji różnych podróżniczych koncepcji – jest również propagowanie aktywności wolontaryjnej, która pozwala nawiązywać nowe znajomości, służy nauce umiejętności organizacyjnych przydatnych w dorosłym życiu i karierze zawodowej, uczy pracy zespołowej i pozwala odkrywać talenty oraz budować kompetencje interpersonalne, społeczne, logistyczne, zarządzania sobą i czasem, rozwiązywania problemów itp.

Źródło: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku / GBS Bank w Barlinku