GBS Bank: wykład specjalny w Akademii Ekonomicznej Seniora

GBS Bank: wykład specjalny w Akademii Ekonomicznej Seniora
Fot. GBS Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Ach co to był za wykład... można by powiedzieć o ostatnim wydarzeniu z udziałem Mariusza Pietrucina - dyrektora oddziału w Szczecinie i Stargardzie. Spotkanie odbyło się pod hasłem społecznej odpowiedzialności biznesu i miało na celu zapoznanie seniorów z misją bankowości spółdzielczej.
Spotkanie odbyło się pod hasłem społecznej odpowiedzialności biznesu i miało na celu zapoznanie seniorów z misją bankowości spółdzielczej #GBSBank

W trakcie prelekcji przeprowadzonej na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego Dyrektor GBS Banku, a jednocześnie członek Powiatowej Rady Rynku Pracy przy Staroście Stargardzkim w kadencji 2019-2023, zapoznał słuchaczy z historią oraz bogatymi tradycjami naszej instytucji. Przedstawił Zarząd, a także zaznajomił wszystkich z wynikami finansowymi jednostki. Zachęcił do skorzystania z nowości produktowych oraz poznania innowacji wprowadzonych do działań Banku na przełomie ostatnich kilku lat.

Czytaj także: GBS Bank oficjalnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019 >>>

Dużą część swojej prezentacji poświęcił oczywiście działaniom na rzecz wspierania lokalnych społeczności, a także zasadom, na jakich można zostać naszym udziałowcem i korzyściom, jakie z tego wynikają.   

Źródło: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku / GBS Bank w Barlinku