GBS Bank oficjalnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019

GBS Bank oficjalnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019
Fot. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Redakcja zachodniopomorskiego magazynu Świat Biznesu już po raz 17 wręczy najważniejsze nagrody gospodarcze regionu. Zgłoszenia w dwóch kategoriach - Wydarzenie Gospodarcze 2019 i Osobowość Biznesu 2019 - można było przesyłać do końca roku. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie nominacji.
Redakcja zachodniopomorskiego magazynu Świat Biznesu już po raz 17 wręczy najważniejsze nagrody gospodarcze regionu #PerłyBiznesu

Plebiscyt Perły Biznesu stanowi obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu biznesowym Pomorza Zachodniego. Jego idea to nagradzanie oraz promowanie lokalnej przedsiębiorczości, a mecenat nad nim sprawuje Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Do konkursu w kategorii „Wydarzenie gospodarcze” rok rocznie nominowane są zjawiska oraz trendy gospodarcze, które cechuje innowacyjność i prorozwojowy charakter. W kategorii „Osobowość biznesu” nominowane są z kolei osoby, które wyróżniły się oryginalnym podejściem do spraw gospodarczych, a także działalności publicznej. Laureatów oraz wyróżnionych wskazuje kapituła konkursowa złożona ze szczecińskich naukowców i publicystów.

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku od wielu lat wspiera organizację plebiscytu oraz uroczystej gali, podczas której wręczane są nagrody główne oraz wyróżnienia.

Źródło: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku / GBS Bank w Barlinku