Fotospacery z Bankiem BPS

Fotospacery z Bankiem BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank BPS, oferujący usługi bankowości mobilnej BPS Mobilnie, zaprasza wszystkich miłośników fotografii na Fotospacery w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie. Uczestnicy spacerów z Bankiem BPS Mobilnie zwiedzą interesujące i historyczne miejsca, a zarazem będą mogli spełnić swoją pasję fotograficzną.

Spotkania zaplanowane są w trzech terminach w różnych miejscach: w Konstancinie-Jeziornie, na warszawskiej Woli oraz w Łazienkach Królewskich/Ujazdowie.

Uczestników spacerów z Bankiem BPS Mobilnie oprowadzi wybranymi przez siebie trasami licencjonowany przewodnik miejski Daniel Echaust z Portalu Warszawskiego. Z kolei każdemu, kto weźmie swój aparat fotograficzny lub smartfon, fotograf Jacek Bonecki (ambasador marki Bank BPS Mobilnie) podpowie, jak wykonać najlepsze zdjęcia. Na zakończenie Fotospaceru uczestnicy będą mogli przy kawie podzielić się wrażeniami i zaprezentować swoje fotografie.

Na pierwszy Fotospacer Bank BPS zaprasza 17 września br. (w niedzielę) w KonstancinieJeziornie. To jedno z najpiękniejszych założeń architektonicznych na Mazowszu, połączenie przeszłości i teraźniejszości z ciekawym układem urbanistycznym. Uczestnicy spaceru spotkają się w Eva Park Life&Spa, zlokalizowanym w Parku w Konstancinie (przy tężniach), a następnie wyruszą na spacer po Uzdrowisku. Partnerem tego Fotospaceru jest Uzdrowisko Konstancin.

Kolejny spacer odbędzie się 14 października br. (w sobotę). Spacerowicze spotkają się w Centrali Banku BPS przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie (vis-a-vis Muzeum Powstania Warszawskiego), skąd wyruszą na zwiedzanie Woli, w tym przede wszystkim okolic ulicy Chłodnej.

Trzeci spacer, odbędzie się 11 listopada br. w Święto Niepodległości (sobota)  i będzie miał charakter patriotyczny. Spacerowicze spotkają się w Centrali Banku BPS przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie, skąd wyruszą autobusem na zwiedzanie okolic Ujazdowa, głównie Łazienek Królewskich i Belwederu.

Udział w Fotospacerach jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Maksymalna liczba uczestników jednego spaceru to 50 osób.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału na adres email fotoBPSmobilnie@bankbps.pl z tytułem wiadomości „Fotospacery”. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w spacerze otrzymają potwierdzenie mailowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na: www.facebook.com/BankBPSMobilnie oraz www.bankbps.pl/fotospacery.

– Bank BPS śmiało odkrywa relacje łączące mobilne usługi bankowe z innymi dziedzinami życia aktywnych ludzi. Oferując usługi bankowości mobilnej BPS Mobilnie zauważyliśmy, jak uniwersalnym i powszechnie używanym narzędziem jest smartfon. Mając pod ręką jedno urządzenie mamy jednocześnie telefon, podręczny organizer, aparat fotograficzny i oczywiście mamy możliwość zarządzania swoimi finansami za pomocą aplikacji BPS Mobilnie. Dbając o bliskie relacje z naszymi klientami i rozwijając pomysł zastosowania smartfonów w różnych aspektach życia społecznego, niedawno przeprowadziliśmy konkurs „Bankowość mobilna w obiektywie”, którego uczestnicy za pomocą zdjęć wykonanych smartfonami ilustrowali swoje skojarzenia z bankowością mobilną. Konkurs cieszył się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się kontynuować wątek wszechstronnego zastosowania smartfonów. Zorganizowaliśmy dwa wykłady w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie poświęcone smartfonizacji społeczeństwa. Przedstawiciele Banku BPS oraz fotograf i podróżnik Jacek Bonecki, który jest ambasadorem marki BPS Mobilnie, przedstawili na wykładzie jak rosnąca popularność smartfonów wpływa na rozwój i sposób korzystania z usług bankowości mobilnej oraz pokazali fotografię smartfonową jako najszybciej rosnącą branżę fotograficzną.

Bazując na doświadczeniach zdobytych przy organizacji konkursu fotograficznego i wykładów w SGGW, proponujemy dzisiaj naszym Klientom i nie tylko jeszcze inną formę spędzenia wolnego czasu i zdobycia wiedzy lub umiejętności, czyli Fotospacery. Poprosiliśmy licencjonowanego przewodnika Daniela Echausta, autora Portalu Warszawskiego, o oprowadzenie naszych gości po wybranych przez niego miejscach. Nasz przewodnik pokaże miejsca związane z historią lub ciekawą architekturą. W Fotospacerach będzie nam towarzyszył również fotograf Jacek Bonecki, który doradzi jak na trasie wykonać profesjonalne zdjęcia, a po spacerze zrecenzuje fotografie osób, które zdecydują się publicznie pokazać swoje prace. Uczestników prosimy o zabranie swoich aparatów fotograficznych lub smartfonów. Warto podkreślić, że jeden ze spacerów zaplanowaliśmy na 11 listopada, czyli w Święto Niepodległości. Pierwszy spacer odbędzie się 17 września w urokliwym uzdrowisku Konstancin-Jeziorna, w którym będziemy mieli okazję odpocząć po spacerze przy filiżance kawy w hotelu Eva Park Life&Spa – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej, Bank BPS.

Bank BPS