Forum Technologii Bankowych | Wydanie Specjalne | Od Redaktora – Technologia zdała egzamin

Forum Technologii Bankowych | Wydanie Specjalne | Od Redaktora – Technologia zdała egzamin
Fot. ZBP
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bardzo jestem ciekaw, ile osób spośród Państwa na przestrzeni ostatnich trzech, może czterech miesięcy odpowiadała sobie na nurtujące nas pytania – NIE WIEM. A przecież powinniśmy wiedzieć. Bo szefowie wielkich technologicznych firm, banków, redaktorzy naczelni wielkich mediów muszą wiedzieć. Nie mogą tak po prostu, jako liderzy w swoich obszarach, stanąć przed współpracownikami i odpowiadać na ich pytania krótkim […]

Bardzo jestem ciekaw, ile osób spośród Państwa na przestrzeni ostatnich trzech, może czterech miesięcy odpowiadała sobie na nurtujące nas pytania – NIE WIEM. A przecież powinniśmy wiedzieć. Bo szefowie wielkich technologicznych firm, banków, redaktorzy naczelni wielkich mediów muszą wiedzieć. Nie mogą tak po prostu, jako liderzy w swoich obszarach, stanąć przed współpracownikami i odpowiadać na ich pytania krótkim stwierdzeniem – nie wiem.

Nie wiem, jak będzie wyglądała sytuacja epidemiczna w Polsce, Europie świecie na koniec bieżącego roku, wiosną roku 2021 czy latem 2022.

Nie wiem, czy cały świat mimo usilnych wysiłków WSZYSTKICH znajdzie szczepionkę na COVID-19, upora się z tym diabelskim wirusem.

Nie wiem, czy czeka nasz kolejny lockdown na jesieni – zamknięte miasta, firmy, usługi.

Nie wiem, jak będzie wyglądała gospodarka na świecie, może w recesji, może w kryzysie, może w głębokiej zapaści za pół roku, rok, dwa lata.

Przyznaję, że ja też nie wiedziałem, że będę oddawał w Państwa ręce dopiero w sierpniu bieżącego roku specjalne wydanie „Miesięcznika Finansowego BANK” przy okazji Kongresu Forum Technologii Bankowych.

Przecież miało być zupełnie inaczej. Mieliśmy spotkać się na łamach miesięcznika, jak co roku, w kwietniu, snuliśmy plany na bliższą i dalszą przyszłość. Każdego dnia z zapałem, ale też nieco organicznie, zmienialiśmy otaczający nas świat w kierunku nowych technologii, bardziej przyjaznych bankom, bardziej przyjaznym ludziom. Tak miało być i nagle – BACH!.

Zamknię...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Źródło: Miesięcznik Finansowy BANK