Firma CBRE wybrana na zarządcę biurowca Poznań Financial Center

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

cbre.02.489x242CBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, informuje, że została wybrana na zarządcę budynku Poznań Financial Center. Właścicielem obiektu jest Peakside Polonia Management sp. z o.o.

Poznań Financial Center to 18-piętrowy budynek klasy A oferujący około 17 000 m kw. powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest przy Placu Andersa 5 w bliskiej odległości od Starego Browaru, jednego z najbardziej ekskluzywnych miejsc handlowych i kulturalnych Poznania oraz licznych hoteli i restauracji. Obiekt zapewnia około 180 miejsc parkingowych.

Iwona Małopolska, Starszy Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE, powiedziała:

„Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z Peakside o usługi zarządzania nieruchomościami. Poznań Financial Center to atrakcyjny biurowiec z długoterminowymi najemcami. Jesteśmy dumni z możliwości zarządzania tym prestiżowym obiektem, który stał się ważnym punktem na biurowej mapie Poznania – jego budowa zapoczątkowała wiele przemian, jakich dokonano w tej części miasta w ciągu ostatnich kilkunastu lat.  Dzięki zaufaniu jakim darzą nas Klienci, CBRE ugruntowuje swoją pozycję w Poznaniu i innych miastach regionalnych.”

Źródło: CBRE