Finał WOŚP 2020: załoga Banku Spółdzielczego w Raciborzu złapała „Wiatr w żagle”

Finał WOŚP 2020: załoga Banku Spółdzielczego w Raciborzu złapała „Wiatr w żagle”
Fot. Bank Spółdzielczy w Raciborzu
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Pracownicy Banku Spółdzielczego w Raciborzu zgodnie z tegorocznym hasłem WOŚP złapali "Wiatr w żagle" i w niedzielę 12 stycznia br. pojawili się w raciborskim sztabie podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Podczas Finału #WOŚP udało się zebrać do puszek ponad 136.669,30 zł, co oznacza, że udało się pobić ubiegłoroczny rekord. A to jeszcze nie koniec #wosp2020 @fundacjawosp

Od wczesnych godzin rannych aż do późnych godzin nocnych segregowali i przeliczali zawartość puszek przyniesionych przez 125 wolontariuszy.

Czytaj także: WOŚP 2020: niemal milion złotych zebranych w ramach współpracy z Mastercard >>>

Podczas Finału WOŚP udało się zebrać do puszek ponad 136.669,30 zł

Podczas Finału udało się zebrać do puszek ponad 136.669,30 zł, co oznacza, że udało się pobić ubiegłoroczny rekord. Ale to jeszcze nie koniec, gdyż kwota zapewne wzrośnie po doliczeniu licytacji prowadzonej na Facebooku oraz innych wpłaty. Cały Finał, razem z koncertami, odbył się w tym roku na raciborskim rynku.

Zgromadzone środki w czasie Finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci w medycynie zabiegowej.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Raciborzu