European Money Week: Bank Spółdzielczy w Limanowej włączył się do inicjatywy

European Money Week: Bank Spółdzielczy w Limanowej włączył się do inicjatywy
13 marca br. w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Laskowej, odbyła się ciekawa lekcja z zakresu bankowości Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
European Money Week to inicjatywa mająca na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie wiedzy finansowej i podniesienie ogólnego poziomu edukacji finansowej.

#BankSpółdzielczywLimanowej przystąpił do 5 edycji europejskiego projektu European Money Week #BAKCYL #WIB @WIBinstytut

Bank Spółdzielczy w Limanowej chętnie angażuje się w inicjatywy edukacyjne, dlatego też z entuzjazmem odpowiedział na zaproszenie Warszawskiego Instytutu Bankowości i przystąpił do 5 edycji europejskiego projektu European Money Week, którego stałym elementem w Polsce są działania związane z Projektem Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL.

W ramach tych działań, 13 marca br. w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Laskowej, odbyła się ciekawa lekcja z zakresu bankowości.  Kierownik Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu Sabina Załupska, opowiedziała uczniom o specyfice pracy w banku oraz trudnym, ale ciekawym zawodzie bankowca. Prezentacja pełna ciekawostek i zabawnych przerywników spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży. Na zakończenie spotkania uczniowie celująco zdali test ze zdobytej wiedzy, biorąc udział w quizie opracowanym na wzór gry Milionerzy.

Mamy nadzieję, że spotkanie było ciekawym doświadczeniem i przyczyni się do podejmowania w przyszłości przez młodych ludzi przemyślanych decyzji oraz świadomego korzystania z produktów bankowych.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej