Europ Assistance Polska TOP MARKĄ 2015

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

europ.assistance.02.400x268Firma Europ Assistance Polska już po raz kolejny została wyróżniona złotym godłem Laur Konsumenta. Podczas XI edycji ogólnopolskiego plebiscyt w kategorii usługi assistance Europ Assistance Polska zdobyła najbardziej elitarny tytuł TOP MARKA 2015.

Wyróżnienie TOP MARKA przyznawane jest w oparciu o pozycję oraz dynamikę rozwoju marki w stosunku do konkurencyjnych brandów według podziału branżowego. Odznaczenie Laur Konsumenta TOP MARKA przyznawane jest również produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie.

– Cieszymy się z przyznania nam tak prestiżowego wyróżnienia oraz docenienia naszej oferty i jakości świadczonych przez nas usług. Wyróżnienie marki Europ Assistance jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również zobowiązaniem do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań oraz gwarantowania najlepszego doświadczenia naszych Partnerów i Klientów w obszarach: Zdrowie, Podróże, Dom i Rodzina oraz Samochód. – mówi Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

Laur Konsumenta to ogólnopolski program konsumencki, wyróżniający firmy będące liderem w swojej branży. Selekcji zwycięzców dokonują sami konsumenci, co czyni program obiektywnym źródłem informacji o trendach rynkowych i preferencjach Klientów.

Justyna Niebutkowska