Eurobank wprowadza nowa kartę

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

5 lipca 2016 r. eurobank wprowadził do oferty kart debetowych wydawanych do kont osobistych nową kartę Visa Electron. Umożliwia ona dokonywanie transakcji zbliżeniowych, płatności przez Internet oraz transakcji typu Cashback.

Visa Electron to nowoczesna karta debetowa z funkcją płatności zbliżeniowych oraz wypłat zbliżeniowych z bankomatów, a także transakcji typu Cashback (możliwość wypłaty do 300 zł w punkcie handlowo-usługowym przy okazji płatności za zakupy). Umożliwia ona także dokonywanie transakcji przez Internet, które są dodatkowo zabezpieczane usługą 3D Secure – poprzez jednorazowe hasło SMS przesyłane na telefon komórkowy. Klienci eurobanku mogą również dokonywać płatności i wypłat gotówki na całym świecie w punktach oznaczonych logo Visa, a także uzyskać 5% zwrotu za płatności kartą na rozrywkę, sport i rekreację dzięki uczestnictwu w Programie „Rodzina i Przyjaciele”.

Nowa karta Visa Electron gwarantuje swobodę korzystania ze środków zgromadzonych na koncie, a także szereg darmowych korzyści dla jej posiadaczy, m.in.:

  • 0 zł za wydanie karty do konta osobistego, w każdym pakiecie,
  • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów w całym kraju w ramach kont active, classic, prestige i junior,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach eurobanku – dodatkowo możliwość sprawdzenia dostępnych środków i założenia lokaty,
  • 0 zł za wznowienie karty,
  • 0 zł za usługę Cashback.

Karta Visa Electron daje również możliwość indywidualnego zarządzania dziennymi limitami dla transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, nawet do kwoty 20 000 zł, a także zamówienia dodatkowych kart do rachunku, w tym również karty dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia. Dostęp do karty poprzez bankowość elektroniczną eurobank online i aplikację mobilną eurobanku umożliwia zarówno aktywację i zastrzeganie karty, jak i zmianę limitów transakcyjnych czy przeglądanie historii transakcji.

Nowa karta Visa Electron jest dostępna we wszystkich pakietach kont eurobanku, a klienci mogą ją otrzymać w formie niespersonalizowanej („od ręki”, w ciągu jednej wizyty w placówce) lub w formie spersonalizowanej. Karta zastąpiła dotychczas wydawaną przez bank standardową kartę Visa Electron.

Źródło: eurobank