eurobank wprowadza lokatę warunkową z możliwością opłacenia w ciągu 3 dni

eurobank wprowadza lokatę warunkową z możliwością opłacenia w ciągu 3 dni
Źródło: eurobank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jako jeden z niewielu banków na polskim rynku, eurobank oferuje swoim klientom możliwość założenia lokaty warunkowej - czyli bez konieczności posiadania środków w danym momencie, ale pod warunkiem opłacenia lokaty w ciągu 3 dni kalendarzowych od jej założenia w placówce banku.

#eurobank oferuje swoim klientom możliwość założenia lokaty warunkowej – czyli bez konieczności posiadania środków w danym momencie #lokata @eurobanksa

Lokata warunkowa to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących atrakcyjnych możliwości lokowania oszczędności. Już na trzy dni przed planowanym terminem przelania środków, klient może dopełnić wszystkich formalności związanych z założeniem lokaty w placówce eurobanku. Co ważne – bez konieczności posiadania w danym momencie środków w gotówce oraz na koncie osobistym w eurobanku. Lokata zostanie aktywowana pod warunkiem wpłaty środków w ciągu 3 dni kalendarzowych – przelewem z innego banku lub z konta w eurobanku bezpośrednio na konto lokaty. Klient nie musi więc osobiście deponować środków w gotówce w oddziale banku, a przelew może być wykonany również przez osobę trzecią. Numer konta lokaty do wpłaty środków klient otrzyma wraz z potwierdzeniem założenia lokaty w placówce banku.

Nowy proces dotyczy większości lokat zakładanych w placówkach eurobanku (własnych i franczyzowych). Nie dotyczy lokat zakładanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz bankowości mobilnej eurobanku. Realizacja wpłaty na rachunek lokaty możliwa jest jedynie w walucie PLN i w kwocie zdefiniowanej w potwierdzeniu założenia lokaty. Oprocentowanie lokaty będzie obowiązywało na dzień zaksięgowania środków na rachunku lokaty.

Źródło: eurobank