ESBANK Bank Spółdzielczy – Jurajskim Produktem Roku 2019

ESBANK Bank Spółdzielczy – Jurajskim Produktem Roku 2019
Fot. ESBANK Bank Spółdzielczy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Organizowany od blisko 20 lat przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie Konkurs "Jurajski Produkt Roku" uznawany jest za największe wydarzenie gospodarcze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. W tym roku wśród jego laureatów znalazł się ESBANK Bank Spółdzielczy - nagrodzony w kategorii "Usługi" za "Wspieranie ludzi i firm stąd".

#ESBANK Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę w kategorii „Usługi” – za „Wspieranie ludzi i firm stąd” #JurajskiProduktRoku

Celem Konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest upowszechnianie etyki, jakości i rzetelności w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także promocja najlepszych w regionie częstochowskim produktów i usług. Tegoroczna finałowa gala konkursowa odbyła się 23 października 2019 r., kończąc III już edycję Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w Częstochowie. Prestiżowe statuetki trafiły do 20 podmiotów.

ESBANK Bank Spółdzielczy, który od wielu lat aktywnie działa także na terenie województwa śląskiego, w Częstochowie i Kłobucku, wspierając społeczny i gospodarczy rozwój regionu, otrzymał nagrodę w kategorii „Usługi” – za „Wspieranie ludzi i firm stąd„. Wyróżnienie odebrał reprezentujący Bank dyrektor handlowy Janusz Trajdos.

Czytaj także: ESBANK Bank Spółdzielczy zaprasza szkoły do wspólnych działań edukacyjnych >>>

Dla prezesa zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego, Jacka Zacharewicza, nagroda to nie tylko powód do dumy, ale i zobowiązanie do dalszego zaangażowania w realizację misji Banku.

„Od blisko 95 lat budujemy lokalną markę, której siłą są relacje. Z sukcesem łączymy tradycyjne wartości bankowości spółdzielczej z nowoczesnymi usługami finansowymi. Dzięki kompleksowej ofercie, dopasowanej do potrzeb Klientów, dbałości o wysokie standardy obsługi oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, dla lokalnej społeczności oraz firm z terenu naszego działania jesteśmy bankiem pierwszego kontaktu. Cieszę się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone także przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie i bardzo dziękuję za nagrodę” – komentuje wyróżnienie Jacek Zacharewicz.

Czytaj także: ESBANK Bank Spółdzielczy z nową strategią >>>

Nagroda w Konkursie „Jurajski Produkt Roku” nie jest jedyną, jaką ESBANK Bank Spółdzielczy otrzymał w październiku 2019 r. Swoje wyróżnienie przyznało Bankowi także współpracujące z nim towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk, którego przedstawiciele podczas dorocznych InterRisk Days, zorganizowanych 21 października 2019 r. w Łodzi, wręczyli statuetki najlepszym pośrednikom. Warto dodać, że firma InterRisk podziękowała ESBANKOWI Bankowi Spółdzielczemu za dotychczasową, aktywną współpracę także podczas tegorocznego Forum Liderów Banków Spółdzielczych w Warszawie, przyznając mu tytuł Lidera Bancassurace.

Źródło: ESBANK Bank Spółdzielczy