Cztery awanse w kancelarii Wierzbowski Eversheds

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

chylinska.aleksandra.wierzbowski.eversheds.01.268Od 1 stycznia 2015 r. do grona Senior Associates awansowali Agnieszka Chylińska, dr Piotr Kunicki, dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska i Adam Nierzwicki.

Agnieszka Chylińska karierę w kancelarii rozpoczęła w kwietniu 2008 r. W roku 2011 ukończyła aplikację radcowską. Zajmuje się prawem nieruchomości i złożonymi projektami infrastrukturalnymi. Uczestniczyła m.in. w projektach elektronicznego poboru opłat ETC i europejskiej opłaty elektronicznej za przejazd, a także w projektach PPP dla Warszawy, Łodzi i PKP PLK.

 

 

 

 

 

 

kunicki.piotr.wierzbowski.eversheds.01.268Dr Piotr Kunicki dołączył do kancelarii pod koniec 2011 r., mając już kilkuletnie doświadczenie, zdobyte w obszarze prawa zamówień publicznych i nieruchomości. W ramach pracy w kancelarii Wierzbowski Eversheds doradzał m.in. przy przetargu na wdrożenie elektronicznego systemu poboru opłat ETC, wniósł także istotny wkład w zakresie zamówień publicznych w projekt dla Miasta Łodzi. Doradzał takim klientom jak Rafako, PUT Intercor, Fluor, HHLA, PKP PLK czy Samsung. Jest jednym z autorów bloga EuroZamówienia oraz aplikacji Procurement Explorer, anglojęzycznego przewodnika po polskim prawie zamówień publicznych.

kunkiel.krynska.aleksandra.wierzbowski.eversheds.01.268Dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska jest związana z kancelarią od 2006 r. Wcześniej współtworzyła Europejskie Centrum Konsumenckie przy UOKiK, odbyła staże w Komisji Europejskiej w Brukseli oraz w innych międzynarodowych kancelariach prawniczych. W 2012 r. obroniła pracę doktorską w zakresie prawa europejskiego. Doradza klientom w kwestiach prawa umów, prawa konsumenckiego oraz w sprawach zamówień publicznych. Autorka szeregu publikacji, a także współautorka blogów EuroZamówienia i IPwSieci oraz aplikacji Procurement Explorer.

 

 

nierzwicki.adam.wierzbowski.eversheds.01.268Adam Nierzwicki dołączył do kancelarii w październiku 2012 r. Doradza firmom w zakresie zawierania i rozwiązywania umów o pracę (w tym w ramach procedury zwolnień grupowych), transferu pracowników oraz zawierania umów o zakazie konkurencji. Posiada również doświadczenie w obszarze sporządzania wewnętrznych regulacji dotyczących czasu pracy oraz równego traktowania, monitoringu i przetwarzania danych osobowych pracowników, a także w zakresie sporów sądowych z pracownikami. Jest współautorem bloga kodeksWpracy.

 

 

Najważniejszym elementem procesu rocznych ocen w kancelarii jest to, co z niego wynika nie tylko dla rozwoju firmy, ale przede wszystkim dla poszczególnych osób. Noworoczne awanse to wyraz uznania dla dotychczasowych osiągnięć zawodowych, zaangażowania i umiejętności w zarządzaniu relacjami z klientami, zwłaszcza w złożonych i skomplikowanych projektach” – mówi Krzysztof Wierzbowski, partner zarządzający w kancelarii Wierzbowski Eversheds. „Z przyjemnością witamy Agnieszkę Chylińską, dra Piotra Kunickiego, dr Aleksandrę Kunkiel-Kryńską i Adama Nierzwickiego w gronie Senior Associates, życząc wielu sukcesów i wyzwań w codziennej pracy” – dodaje Krzysztof Wierzbowski.

Źródło: Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds