Citi Handlowy uruchomił mobilne placówki na lato

Citi Handlowy uruchomił mobilne placówki na lato
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy wyruszył ze swoim innowacyjnym oddziałem Smart Mini w Polskę. Strefa wakacyjna wokół Smart Mini łączy bankowanie z rozrywką oraz wypoczynkiem. W takim miejscu klient nie tylko zapozna się z ofertą banku, zaaplikuje o wybrany produkt, ale będzie miał także możliwość spędzenia czasu wolnego - odpoczywając w specjalnej strefie z leżakami i biorąc udział w niezwykłych widowiskach artystycznych. Kolejny przystanek na mapie wakacyjnych eventów już 10 - 11 czerwca na warszawskiej Agrykoli na Co jest grane 24 Festival. W te wakacje Smart Mini odwiedzi łącznie 10 miast.

– Chcemy wykorzystać potencjał wakacyjnych imprez plenerowych, które niejednokrotnie gromadzą setki tysięcy osób. Dlatego wyruszamy ze Smart Mini w podróż po wakacyjnej mapie największych imprez w Polsce. Mamy nadzieję spotkać tam naszych klientów. W każdej z tych miejscowości zbudujemy obok Smart Mini atrakcyjną strefę wypoczynku i rozrywki. To pierwszy na polskim rynku tego typu format wakacyjnych, mobilnych placówek bankowych – mówi Robert Kabziński, szef Biura Planowania Akcji Sprzedażowych.

Nowa mobilna koncepcja Smart Mini zakłada połączenie mobilnej placówki bankowej z przestrzenią rozrywki i wypoczynku, co doskonale wpisuje się w charakter wydarzeń, którym ma towarzyszyć. Na miejscu będzie można zapoznać się z ofertą produktową banku. Dzięki aplikacji na tablety klienci będą mogli przy wsparciu doradców od ręki złożyć aplikację o konto, kartę kredytową lub pożyczkę. Do dyspozycji klientów oddane zostaną dwie strefy rozrywki – strefa wypoczynku, gdzie na leżakach będzie można odpocząć, skorzystać z bezpłatnej sieci Wifi czy też napić się kawy lub lemoniady. Bank udostępni także specjalną przestrzeń eventową, w której klienci będą mogli zobaczyć spektakularne  widowiska artystyczne, jak pokazy laserów czy video mapping. Całość zajmować będzie powierzchnię 350 m2.

Roadshow Smart Mini organizowany jest w dwudziestą rocznicę wprowadzenia na polski rynek pierwszej, honorowanej na całym świecie karty kredytowej.

Od czerwca do sierpnia bank będzie obecny ze swoim Smart Mini na największych wydarzeniach w 10 miastach w całej Polsce. Swój wakacyjny tour Citi Handlowy rozpoczął 3 czerwca w Zielonej Górze. Kolejne miejscowości, do których zawita to m.in. Warszawa, Kraków, Piotrków Trybunalski, Grunwald, Gdynia.

Bank posiada obecnie 3 placówki typu Smart Mini zlokalizowane w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, oraz 16 placówek typu Smart.

Citi Handlowy