Citi Handlowy: nowa odsłona Konta Osobistego z ofertą walutową

Citi Handlowy: nowa odsłona Konta Osobistego z ofertą walutową
Główna siedziba banku Citi Handlowy (fot. Citi Handlowy)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy udostępnił klientom detalicznym nową odsłonę konta osobistego CitiKonto, które prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. Konto połączone z zaawansowanym technologicznie kantorem walutowym i atrakcyjnymi kursami walut to obecnie jedna z najbardziej konkurencyjnych i kompleksowych ofert na rynku. Idealna dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę, dokonują zakupów w walutach obcych, spłacają kredyty walutowe, jak i inwestują na rynku walutowym.
.@Citi_Handlowy udostępnił klientom detalicznym nową odsłonę konta osobistego #CitiKonto, które połączone jest z kantorem walutowym #CitiHandlowy

Posiadacz CitiKonta nie ponosi kosztów jego prowadzenia i nie płaci za obsługę karty debetowej z funkcją wielowalutową. Zwolnione z opłat są pierwsze cztery w miesiącu wypłaty z bankomatów innych niż Citi w Polsce i na świecie oraz trzy przelewy Express Elixir w każdym miesiącu. Bezpłatne pozostaje także otwarcie i prowadzenie kont walutowych w USD, EUR (do 10 000 EUR), CHF i GBP, powiązanych z kontem osobistym. Nowe Citi Konto można założyć w ciągu 15 minut przez internet z wykorzystaniem „selfie”.

Internetowy kantor walutowy Citi Kantor

Jednocześnie bank udostępnił posiadaczom konta nową funkcjonalność – internetowy kantor walutowy Citi Kantor, który umożliwia szybką wymianę walut  w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, kupno i sprzedaż po wybranym kursie oraz realizację zaawansowanych zleceń walutowych. Klient może wygodnie korzystać z tych rozwiązań w ramach bankowości elektronicznej Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile. Dzięki konkurencyjnym kursom walut, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjonalnościom, m.in. powiadomień, Citi Kantor dopełnia kompleksowej propozycji walutowej dla klientów Citi Handlowy. Z kolei usługa Citibank Global Wallet pozwala uniknąć kosztów przewalutowania przy płatnościach walutowych za granicą – karta debetowa sama automatycznie podłącza się pod odpowiednie konto walutowe.

Czytaj także: Citi Handlowy uruchamia internetowy kantor walutowy >>>

– To rewolucyjne rozwiązanie i jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Klient bez opłat może korzystać z kont i karty z usługą wielowalutową, zaawansowanych usług walutowych dzięki funkcjonalności CitiKantoru, jak również programu CitiSpecials z rabatami do -50% u ponad 300 partnerów. To kompleksowa oferta, umożliwiająca wygodne bankowanie z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – bez obaw o koszty. – mówi Andrzej Wilk, szef pionu zarządzania produktami detalicznymi, usługami maklerskimi, segmentami i siecią oddziałów Citi Handlowy.

150 zł cashbacku

Dla pierwszych 5000 osób, które do 20 listopada 2020 r. zdecydują się na otwarcie CitiKonta, bank przygotował dodatkową ofertę specjalną w postaci 150 zł cashbacku. Po założeniu konta wystarczy zasilić je kwotą 100 zł i zalogować się do bankowości mobilnej, aby otrzymać 50 zł. Kolejne 50 zł można otrzymać płacąc za zakupy o wartości min. 100 zł za pomocą płatności mobilnych Google Pay lub Apple Pay. Taką kwotę klient otrzyma również za przelanie na CitiKonto przynajmniej 1 raz wynagrodzenia w kwocie min. 2 000 zł.

Źródło: Citi Handlowy