Cinkciarz.pl wprowadza najpopularniejszą metodę płatności mobilnych w Norwegii

Cinkciarz.pl wprowadza najpopularniejszą metodę płatności mobilnych w Norwegii
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Fintech Cinkciarz.pl udostępnił w swoim autorskim systemie płatności najpopularniejszą metodę płacenia mobilnego w Norwegii. W Cinkciarz Pay można już płacić za pomocą Vipps.

Vipps to najczęściej wybierana metoda płatności mobilnych w Norwegii. Klienci, którzy chcą zapłacić w sklepie internetowym w bramce płatniczej Cinkciarz Pay za pomocą Vipps, muszą jedynie mieć zainstalowaną na smartfonie aplikację norweskiej firmy oraz połączyć swoją kartę z kontem.

Czytaj także: Globalna karta wielowalutowa od polskiego fintechu >>>

Użytkownicy sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotych klienci mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, dbających o efektywność kosztową czy prowadzących ekspansję zagraniczną, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. 

Metody płatności dostępne w Cinkciarz Pay

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Źródło: Cinkciarz.pl