Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W czasie promocji, o której informuje Cinkciarz.pl, trwającej od 10 sierpnia do 10 października 2022 r., można za darmo przesyłać pieniądze z USA do Europy bezpośrednio z konta bankowego, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

Płatność przelewem online (Online Banking od Trustly) to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów wysyłania przekazów pieniężnych. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – we współpracy z Trustly umożliwia dzięki niemu bezpieczne płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

Czytaj także: Cinkciarz.pl wprowadza najpopularniejszą metodę płatności mobilnych w Norwegii >>>

W 2020 r. firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę międzynarodowych przekazów pieniężnych z USA do Europy. Od tego czasu użytkownicy globalnego fintechu mogą na co dzień wysyłać pieniądze online z 42 amerykańskich stanów do 30 krajów europejskich, wybierając spośród 28 dostępnych walut. 

Promocja potrwa przez dwa miesiące

Promocja potrwa przez dwa miesiące – od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. Dzięki niej można za darmo robić przekazy pieniężne, np. do rodziny lub bliskich w Europie, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

– Ekspansja terytorialna Cinkciarz.pl trwa, a współpraca ze znaczącymi zagranicznymi partnerami to dowód na rozwój globalnych usług płatniczych naszego polskiego fintechu. W tego typu projektach bardzo istotne jest bezpieczeństwo. Przekazy online eliminują ryzyko związane z obrotem gotówki. Nasza usługa jest szczegółowo zaprojektowana według wymaganych licencji oraz podlega nadzorowi regulatorów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Źródło: Cinkciarz.pl