CBRE doradzała SMEG przy pozyskaniu nowej lokalizacji biurowo-handlowej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

biurowiec.01.400x274Firma CBRE informuje, że doradzała firmie SMEG, włoskiemu producentowi ekskluzywnego sprzętu AGD, przy pozyskaniu lokalu biurowo-handlowego w Warszawie oraz w negocjacjach warunków umowy najmu. W kwietniu 2014 r. SMEG zajął 230 mkw. powierzchni w budynku Iris.

IRIS zlokalizowany jest przy ulicy Cybernetyki 9 w Warszawie. Usytuowanie biurowca zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne zarówno z centrum miasta, jak i z Portem Lotniczym Okęcie. W wyniku przebudowy w miejscu skrzyżowania ulic Cybernetyki i Postępu powstało rondo, zaś pierwsza z wymienionych ulic łączy kompleks biznesowy bezpośrednio z lotniskiem. Właścicielem Iris jest firma Celtic Property Developments S.A.

Daniel Bienias, Starszy Dyrektor działu reprezentacji najemców w CBRE, powiedział:

„Cieszymy się, że mogliśmy doradzać SMEG przy znalezieniu optymalnej lokalizacji na showroom połączony z funkcją reprezentacyjnego biura w Warszawie. Wierzymy, że lokalizacja ta doskonale wyeksponuje lokal pokazowy i zapewni wygodny dojazd zarówno dla Klientów, jak i pracowników. Dodatkowo kompleks czerpie korzyści z bliskości Galerii Mokotów oraz licznych hoteli i punktów gastronomicznych.”

Źródło: CBRE