BOŚ: Google Pay dostępny w aplikacji mobilnej

BOŚ: Google Pay dostępny w aplikacji mobilnej
Fot. stock.adobe.com/MOZCO Mat Szymański
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Ochrony Środowiska udostępnił usługę Google Pay w aplikacji mobilnej Bośbank24. Ta bezpieczna, wygodna i prosta w obsłudze forma płatności mobilnych pozwala płacić w sklepach oraz Internecie za pomocą telefonu z systemem Android.

— Nasi klienci chętnie wybierają płatności zbliżeniowe i z myślą o ich wygodzie oraz bezpieczeństwie płatności uruchomiliśmy w aplikacji mobilnej BOŚBank24 możliwość jeszcze prostszego dodawania kart płatniczych do usługi Google Pay. Płatności Google Pay są bardzo bezpieczne – sklep otrzymuje tylko wirtualny numer karty, tzw. token w miejsce rzeczywistego numeru karty płatniczej. Tym samym zachęcamy klientów do korzystania w tej formy płatności. — mówi Iwona Markiewicz-Zaleta, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami w Banku Ochrony Środowiska.

Czytaj także: W Banku Millennium płatności Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay dla przedsiębiorstw >>>

Jak korzystać z Google Pay?

Aby skorzystać z usługi, wystarczy pobrać nową wersję aplikacji mobilnej BOŚBank24, która jest już dostępna w sklepie Google Play. Po zalogowaniu do aplikacji należy wybrać kartę i kliknąć klawisz Dodaj do Google Pay. Aplikacja sama poprowadzi użytkownika przez kilka prostych kroków procesu uruchomienia usługi. Dzięki takiemu uproszczeniu z wygodnej i szybkiej metody płatności mobilnych mogą skorzystać posiadacze kart kredytowych i debetowych wydanych przez BOŚ.  Uruchomienie usługi i jej użytkowanie jest bezpłatne. Opłaty za transakcje pobierane są zgodnie z taryfą opłat, tak jak dla klasycznej karty płatniczej.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska / BOŚ Bank