BLIK Level 0 nowością w Cinkciarz Pay

BLIK Level 0 nowością w Cinkciarz Pay
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Cinkciarz.pl udostępnił w swojej bramce płatniczej BLIK Level 0. Nowość umożliwia dokonywanie płatności BLIK bez opuszczania sklepu internetowego, korzystającego z Cinkciarz Pay.

BLIK Level 0 to znaczne skrócenie i ułatwienie ścieżki zakupowej w Internecie. Użytkownicy opłacający zamówienie w sklepie, który korzysta z Cinkciarz Pay, zostają na jego stronie i nie muszą przechodzić do kolejnego serwisu. Wystarczy, że wprowadzą sześciocyfrowy kod BLIK.

Czytaj także: Cinkciarz.pl wprowadza najpopularniejszą metodę płatności mobilnych w Norwegii >>>

Użytkownicy sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotych klienci mogą płacić w 26 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, dbających o efektywność kosztową czy prowadzących ekspansję zagraniczną, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. 

Metody płatności dostępne w Cinkciarz Pay

Metody płatności dostępne obecnie w Cinkciarz Pay to m.in.: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Źródło: Cinkciarz.pl