BGŻOptima Cup – wystartuj po wysoką lokatę na plaży w Juracie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bgz.optima.01.400x307Wiele emocji nad polskim morzem czeka kibiców siatkówki plażowej w dniach 15-16 sierpnia. To właśnie wtedy w Juracie zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej dla amatorów - BGŻOptima Cup. W trzeciej już odsłonie wakacyjnego projektu BGŻOptima, nagrodami są atrakcyjne lokaty od 1000 do 2000 zł na 4 proc. w skali roku. Wcześniej w ramach BGŻOptima Cup odbyły się regaty kitesurfingowe oraz turniej tenisa ziemnego.

Każdego lata przybywa entuzjastów gry w siatkówkę na plaży. Z myślą o nich w Juracie przygotowano piaszczyste boiska i specjalny turniej siatkówki plażowej dla amatorów w ramach BGŻOptima Cup. Uczestnicy zawodów będą mieli szansę poprawić kondycję oraz zyskać naturalną opaleniznę, ale przede wszystkim zdobyć atrakcyjne nagrody. Udział w turnieju siatkówki plażowej jest bezpłatny,      a wydarzenia na boisku będzie można śledzić na żywo ze specjalnie przygotowanych trybun dla kibiców.

BGŻOptima Cup to inicjatywa promująca zarówno aktywność fizyczną, jak i zachęcająca do oszczędzania i inwestowania, również podczas wakacji. Wybór dyscyplin, czyli kitesurfing, tenis ziemny i siatkówka plażowa, nie był przypadkowy. Różnorodność dyscyplin pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Warto pomyśleć już w tej chwili nad swoją przyszłością oraz zaplanować kolejne wymarzone wakacje. Dlatego zwycięzcy poszczególnych zawodów otrzymają nagrody pieniężne w postaci wysokooprocentowanych lokat w BGŻOptima, na kwoty od 1000 do 2000. – Turniej siatkówki plażowej BGŻOptima Cup to dla nas nie tylko wydarzenie sportowe. To także sposób na mówienie o oszczędzaniu, czyli głównym zakresie specjalizacji BGŻOptima. Właśnie dlatego nagrodami w imprezach sportowych, które w tym roku wspieramy są pieniądze w postaci lokat bankowych o jednym z najwyższych na rynku oprocentowaniu – mówi Radosław Kozłowski, Dyrektor Marketingu BGŻOptima.

Nagrodami dla finałowych drużyn turnieju BGŻOptima Cup są puchary oraz gratyfikacje finansowe ufundowane przez BGŻOptima. Premia finansowa za zwycięstwo w amatorskim turnieju siatkówki plażowej BGŻOptima Cup jest wypłacana na rachunek Lokaty Bezkarnej BGŻOptima.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zawodach zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie www.optimacup.pl. Bieżące informacje o zawodach w Juracie śledzić można na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/318552374989318/

Źródło: BGŻOptima