BGŻ BNP Paribas szuka start-upów. Najlepsze rozwiązania z szansą na wdrożenie

BGŻ BNP Paribas szuka start-upów. Najlepsze rozwiązania z szansą na wdrożenie
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Eksperci banku BGŻ BNP Paribas spotkają się z obiecującymi start-upami w ramach tzw. Office Hours, które odbędą się 22-23 maja w Gdańsku, podczas konferencji technologicznej infoShare.

Eksperci banku #BGŻBNPParibas wybierają najlepsze #startupy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi #infoShare #OfficeHours

W trakcie Office Hours eksperci z banku BGŻ BNP Paribas uważnie przyjrzą się m.in. technologiom wspierającym nowoczesną wielokanałową komunikację z klientem, projektowanie i optymalizację kampanii wielokanałowych, a także rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję (AI) i machine learning dla kampanii CRM. Bank interesują także technologie oparte na analizie big data i modelach predykcyjnych, podano.

Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy

„Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego zaproponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku, a najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie” – powiedział dyrektor zarządzający w banku BGŻ BNP Paribas Piotr Widacki, cytowany w komunikacie.

Eksperci banku wybierają najlepsze start-upy z rynku

Office Hours są częścią procesu zakupowego, w ramach którego eksperci banku wybierają najlepsze start-upy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi. Podczas dwóch dni konferencji eksperci spotkają się z min. 20 firmami w specjalnie do tego przygotowanej przestrzeni banku, podano również.

Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.

Bank BGŻ BNP Paribas jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Na koniec 2017 r. jego aktywa wyniosły 72,75 mld zł.

Źródło: ISBnews