Bankowo-rowerowa aplikacja Citi Handlowy

Bankowo-rowerowa aplikacja Citi Handlowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy zaprasza stołecznych rowerzystów do korzystania z aplikacji Citi Handlowy Bikes. To pierwsza wersja tej bankowo-rowerowej aplikacji, która na ten moment pozwala na szybkie wyszukiwanie dostępnych rowerów, a także szybkie ich wypożyczanie, śledzenie przebytej trasy.

Aplikacja obejmuje także zaawansowany algorytm wyliczania spalonych kalorii. To jednak dopiero początek, bo już wkrótce aplikacja wzbogacona zostanie o kolejne funkcjonalności, w tym m.in. gry miejskie, śledzenie czasu przejazdu, komunikaty push potwierdzające wypożyczenie roweru oraz jego zwrot, a nawet poinformuje o zbliżającym się czasie zakończenia darmowego przejazdu. Pozwoli też na zbieranie odznak za spełnienie wyzwań wyznaczonych w aplikacji i zapraszanie przyjaciół do korzystania z aplikacji za pomocą sieci społecznościowych

Aplikacja Citi Handlowy Bikes posiada wiele unikalnych funkcjonalności, które czynią korzystanie z rowerów miejskich jeszcze bardziej wygodnym. To jednocześnie zaproszenie rowerzystów do wspólnej zabawy – konkursów, jakie organizowane będą z wykorzystaniem aplikacji. Użytkownicy aplikacji będą mogli także korzystać z promocyjnych produktów bankowych.

Citi Handlowy Bikes to dzisiaj:

  • zapisywanie trasy przejazdu i możliwość udostępnienia liczby przejechanych kilometrów na Facebook
  • śledzenie i zapisywanie w historii szczegółowej trasy przejazdu na podstawie GPS telefonu
  • zaawansowany system liczenia spalonych kalorii, działający w oparciu o dane profilowe użytkownika
  • rozbudowane konto użytkownika, pozwalające między innymi na wstawienie zdjęcia profilowego
  • instrukcja bezpiecznej jazdy rowerem

By wypożyczać rowery za pomocą Citi Handlowy Bikes należy, po pobraniu aplikacji, założyć nowe konto w systemie i wnieść opłatę początkową  wysokości min. 10 zł. Obecnie aplikacja nie pozwala na integrację konta z kontem założonym w Veturilo, by korzystać z wpłaconych tam środków. Operatorem aplikacji jest firma Nextbike Polska.

Citi Handlowy