Bankomaty Cashzone przy kioskach i salonikach RUCH

Bankomaty Cashzone przy kioskach i salonikach RUCH
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Cardtronics, własciciel marki Cashzone oraz globalny lider w zarządzaniu samoobsługową siecią urządzeń bankomatowych wspólnie z RUCH S.A. uruchamiają pilotażowy projekt instalacji bankomatów przy kioskach i salonikach RUCH. Do końca roku planowane jest zainstalowanie kilkudziesięciu bankomatów na terenie całego kraju.

Cardtronics, do którego należy w Polsce sieć bankomatów Cashzone nawiązał z RUCH S.A. współpracę, która zakłada zainstalowanie do końca bieżącego roku kilkudziesięciu bankomatów przy kioskach i salonikach RUCH.

Cardtronics jest obecny na polskim rynku od 2015 r. i stale rozwija swoją działalność biznesową.  Chcemy wykorzystywać nasze międzynarodowe doświadczenie i oferować klientom w Polsce szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do gotówki – mówi Maciej Żołyński, Dyrektor Generalny Cardtronics Polska.

RUCH S.A. jest jednym z największych dystrybutorów prasy i jedną z największych sieci handlowych w Polsce. Sieć własna kiosków i saloników  RUCH S.A. liczy obecnie 1800 punktów, które stają się minicentrami usług. Klienci przy okazji robienia zakupów mogą nadać i odebrać paczkę, doładować telefon, opłacić dowolne rachunki, wpłacić gotówkę na rachunek bankowy, kupić polisę ubezpieczeniową, wziąć pożyczkę, a w niedalekiej przyszłości również wypłacić gotówkę z bankomatu.

Cardtronics ma bogate doświadczenie w zarządzaniu bankomatami i jest największym na świecie pozabankowym właścicielem oraz operatorem sieci bankomatów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Obsługuje transakcje w ponad 200 tys. urządzeń. Wykorzystując synergię wynikającą z działalności w Niemczech i funkcjonowania w Europie obsługuje ponad 1 400 bankomatów w Niemczech i w Polsce. W ciągu ostatniego roku liczba bankomatów tego globalnego lidera w naszym kraju podwoiła się.

Jak wynika z analiz portalu Cashless.pl, na koniec marca 2017 r. w Polsce funkcjonowały 22 982 bankomaty. To o 72 urządzenia mniej niż na koniec 2016 roku. Sieć Cashzone jako jedna z nielicznych zwiększyła w tym czasie swoją liczbę bankomatów o ponad 30 urządzeń.

Cardtronics