Banki spółdzielcze i ich partnerzy: Rekomendacje na kryzysk- październik 2010

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2010.10.foto.51.a.200xSILNA DRUŻYNA

W warszawskim hotelu Marriott odbyła się konferencja prasowa wicemistrzyń Polski w siatkówce kobiet - drużyny Bank BPS Muszynianka Fakro. Zaczęło się od przedstawienia sylwetki głównego sponsora, a skończyło na wspólnym zdjęciu zawodniczek, trenerów, działaczy i Rysia... ich nowej, efektownej maskotki. Dowodzący klubem sportowym, wiceprezes Banku BPS Aleksander Trojanowicz zadeklarował odzyskanie tytułu mistrzowskiego: - Nie mamy Pucharu Polski, więc obecny sezon jest świetną okazją, aby wreszcie go zdobyć. Liczymy na jak najlepszy występ w europejskich pucharach i marzy nam się Final Four tych rozgrywek.

Projekt maskotki Banku BPS Muszynianki Fakro został wyłoniony w konkursie, który kilka tygodni temu został ogłoszony na stronie internetowej klubu.

AGRO SHOW… BANKU BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości był jednym z uczestników XII Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show w Bednarach koło Poznania. Oprócz prezentacji szerokiej oferty produktowej, bank przygotował dla zwiedzających niezwykłą atrakcję w postaci symulatora samochodu Formuły 1, na którym od piątku do niedzieli 40 śmiałków rywalizowało ze sobą na torze, pędząc 500-konnym autem z napędem na 4 koła. Dla najlepszych czekały nagrody ufundowane przez Bank BPS.

Targi Agro Show organizowane są od 1999 r. Jest to największa międzynarodowa impreza rolnicza w Polsce i jedna z największych w Europie. Tegoroczną Agro Show odwiedziło 107 tys. gości z całego kraju.

LOTERIA ESBANKU

Z okazji 85. urodzin ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku przygotował dla klientów jubileuszową promocję. Trzeba założyć 3-miesięczną lokatę na kwotę co najmniej 1000 zł, utrzymać ją do 31 sierpnia 2011 r., aby wygrać w losowaniu mieszkanie lub 140 000 zł w gotówce! Można przy tym zwielokrotnić swoją szansę, ponieważ każde 1000 zł na lokacie stanowi odrębny los.

FAŁSZYWKI DO WYKRYCIA

Firma DCB Sp. z o.o. – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet proponuje szkolenie pracowników placówek banków spółdzielczych z zakresu bezbłędnej i szybkiej weryfikacji banknotów dowolnej waluty świata, a także wyposażenie punktów kasjerskich w profesjonalne lampy Kasjerskie DeCoBa 1085.

DCB prowadzi szkolenia i kursy certyfikujące w formie warsztatów w zakresie nabywania umiejętności oceny autentyczności banknotów i monet (w 2-3 sekundy), unikalnych informacji dotyczących fałszowania pieniędzy. Firma zapewnia stałą aktualizację wiedzy prawnej i karnej, najlepszych trenerów oraz materiały szkoleniowe, w tym zestawy falsyfikatów banknotów.

PREZENTY NA KONTO

Promocja Grupy BPS „Twoje konto z prezentami” cieszy się ogromną popularnością, już pierwszego dnia loterii z promocji skorzystało ponad 37 tys. klientów! Przypomnijmy: do wygrania jest 16 samochodów Chevrolet Spark, 254 telewizory Sharp, 528 laptopów Dell oraz wiele nagród dodatkowych.

MACIF W BRODNICY

Jó...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI