Bank Zachodni WBK to już Santander Bank Polska. Zmiana nazwy to dopiero początek

Bank Zachodni WBK to już Santander Bank Polska. Zmiana nazwy to dopiero początek
Fot. Materiały prasowe Santander Bank Polska
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana w piątek nowa nazwa banku - Santander Bank Polska S.A. Wraz ze zmianą nazwy do Warszawy została przeniesiona również siedziba rejestrowa spółki.

Bank @SantanderBankPL w ten weekend przeprowadził zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej i mobilnej #Santander #SantanderBankPolska #BankZachodniWBK

Rejestracja w KRS finalizuje formalny etap zmiany nazwy, zapowiedziany przez bank już w kwietniu br. Bank kolejno uzyskiwał potrzebne do zmiany akceptacje, Komisji Nadzoru Finansowego oraz Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które w maju br. przyjęło uchwałę w tej sprawie.

Czytaj także: Bank Zachodni WBK oficjalnie zmienił nazwę na Santander Bank Polska >>>

 

Santander Bank Polska podkreśla, że zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej
i mobilnej.

Zmiany w bankowości elektronicznej

Bank w ten weekend przeprowadził zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej
i mobilnej. Placówki bankowe, serwisy informacyjne i transakcyjne oraz aplikacje mobilne zyskają nową kolorystykę, wygląd i lżejszą, bardziej intuicyjną nawigację i użyteczność, która ma być wygodniejsza i prostsza dla klientów.

Źródło: Santander Bank Polska S.A.