Bank Zachodni WBK: Konto Jakie Chcę w niecały rok otworzyło ponad 800 tys. klientów

Bank Zachodni WBK: Konto Jakie Chcę w niecały rok otworzyło ponad 800 tys. klientów
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W ciągu niecałego roku od premiery na otwarcie Konta Jakie Chcę zdecydowało się ponad 800 tys. klientów, podał Bank Zachodni WBK.

W ciągu niecałego roku od premiery na otwarcie Konta Jakie Chcę zdecydowało się ponad 800 tys. klientów #BankZachodniWBK #BZWBK @BankZachodniWBK

„Produkt wyznacza nowe standardy w podejściu do usług bankowych. Klienci nie muszą wybierać konkretnego rozwiązania. Funkcje Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i usługami BZWBK24 można włączać i wyłączać, dzięki czemu produkt cieszy się dużym zainteresowaniem. W ciągu niecałych 12 miesięcy otworzyliśmy osiemset tysięcy Kont Jakie Chcę” – powiedział dyrektor obszaru marketingu detalicznego i rozwoju oferty w BZ WBK Marcin Pawłowski, cytowany w komunikacie.

Bank wprowadził od 8 sierpnia darmowe przelewy natychmiastowe (Express Elixir i Blue Cash) realizowane przez BZWBK24. Darmowe są także zlecenia stałe, wypłaty w bankomatach BZ WBK kartą jak i autoryzowane kodem BLIK oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach banku. Młodzi do 26 roku życia, od 8 sierpnia nie zapłacą za wypłaty w bankomatach za granicą.

Użytkownicy Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną mają również możliwość wyboru dodatkowych funkcji. Od 10 września karta Dopasowana może być jednocześnie kartą do wielu walut w ramach nowej funkcjonalności, która pojawi się dla posiadaczy Konta Jakie Chcę – pakietu wielowalutowego. Umożliwi ona płacenie bez kosztów przewalutowania oraz darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.

Z Konta Jakie Chcę mogą skorzystać zarówno nowi jak i aktualni klienci BZ WBK.

Konto Jakie Chcę w ofercie BZ WBK pojawiło się 21 sierpnia ub.r.

Bank Zachodni WBK należy do czołówki banków uniwersalnych w Polsce. Jego akcje są notowane na warszawskiej GPW. Głównym akcjonariuszem BZ WBK jest hiszpański Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

Źródło: ISBnews