Bank Standard Chartered otworzy centrum w The Warsaw HUB

Bank Standard Chartered otworzy centrum w The Warsaw HUB
Fot. Standard Chartered Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Brytyjski bank Standard Chartered otworzy swoje globalne centrum usług biznesowych w powstającym na warszawskiej Woli kompleksie wieżowców The Warsaw HUB, podało Ghelamco. Międzynarodowa instytucja zajmie tam 3 600 m2 powierzchni biurowej. Umowę zawarto na 10 lat.

Brytyjski bank #StandardChartered otworzy swoje globalne centrum usług biznesowych w kompleksie wieżowców The Warsaw HUB

„Czujemy się zaszczyceni, że tak prestiżowa marka na rynku finansowym wybrała na swoje biuro The Warsaw HUB. Ten wybór to również wygrana Warszawy – Standard Chartered zdecydował się otworzyć tu centrum swoich usług, koncentrując się na klientach europejskich i amerykańskich. Doskonale obrazuje to pozycję polskiej stolicy w świecie biznesu i siłę lokalnego rynku nieruchomości, który w tej części kontynentu nie ma sobie równych” – powiedział dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland Jarosław Zagórski, cytowany w komunikacie.

Umowę podpisano na 10 lat

„Jesteśmy przekonani, że jako pierwszy najemca biurowy tak nowoczesnego i innowacyjnego budynku będziemy atrakcyjnie zlokalizowanym pracodawcą, co pomoże nam przyciągnąć utalentowanych kandydatów, których poszukujemy. Cieszymy się, że podpisaliśmy długoterminową umowę najmu w Warszawie dla naszego nowo utworzonego biura w Polsce. Z niecierpliwością oczekujemy na ukończenie budowy The Warsaw HUB, który doskonale wpisuje się w imponującą panoramę Warszawy” – dodała Rowena Everson, CEO, Standard Chartered Global Business Services.

Globalne centrum usług banku rozpoczęło działalność operacyjną we wrześniu 2018 roku, a jego tymczasowa siedziba znajduje się w budynku biurowym przy ul. Towarowej 25a w Warszawie, podano również.

„Standard Chartered dołączył do stale powiększającego się grona najemców The Warsaw HUB. Do tej pory otworzenie tu swoich biur, hoteli bądź placówek zapowiedziały takie firmy i marki jak InterContinental Hotels Group, Zdrofit czy Olimp. Obecnie ponad 1/3 powierzchni The Warsaw HUB została już wynajęta bądź podpisano na nią listy intencyjne” – przypomniano.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

Źródło: ISBnews