Bank Spółdzielczy w Limanowej wypłacił „świąteczną” premię dla młodych

Bank Spółdzielczy w Limanowej wypłacił „świąteczną” premię dla młodych
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Na ten wyjątkowy czas kolejne PREMIE trafiły do młodych Klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej, którzy spełnili warunki Promocji "Premia za otwarcie konta".

Kolejne premie trafiły do młodych klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej, którzy spełnili warunki Promocji „Premia za otwarcie konta” #BankSpółdzielczywLimanowej

 „Przekazaliśmy kolejne premie w ramach Promocji, która trwała od 15 września do 15 listopada 2019r. Cieszymy się, że możemy włączyć się w edukację młodego pokolenia, pokazując im świat bankowości. Bardzo pomocne przy tym jest posiadanie własnego konta. Nasz Bank wyszedł naprzeciw tym potrzebom i przygotował ofertę całkowicie darmowych kont dla młodych. Nie ponosząc kosztów utrzymania konta, wydania karty płatniczej, wykonywania przelewów czy wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w kraju – młodzi mają szanse zobaczyć jak poruszać się w świecie finansów i stać się odpowiedzialnymi uczestnikami rynku” – informuje Prezes Zarządu Banku Adam Dudek.

Czytaj także: Mikołajkowa premia dla młodych >>>

Przypomnijmy, Bank przygotował dla młodzieży wyjątkową, całkowicie darmową ofertę kont, a także promocję w ramach, której mogli zyskać 50 zł premii za otwarcie konta!

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej