Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Konkurs Plastyczny dla dzieci niepełnosprawnych

Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Konkurs Plastyczny dla dzieci niepełnosprawnych
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
16 stycznia 2019 r. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie po raz dziesiąty gościła 53 uczestników X Miejsko-Gminnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem "Świąteczna choinka".

Jubileuszową edycję konkursu wsparł między innymi Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Młodzi artyści mogli zaprezentować swoje przepiękne prace przed rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi.  Marta Królik – przedstawiciel komisji konkursowej – podkreśliła bardzo wysoki poziom i ogromny wkład pracy w wykonane choinki świąteczne. Jak co roku otrzymane nagrody były spełnieniem marzeń każdego z uczestników i wywołały uśmiechy na twarzach i okrzyki radości. Nie zabrakło również nagród specjalnych przyznawanych przez wszystkich gości, co wpisało się już na stałe w tradycję tej imprezy i wzbudza zawsze wiele emocji.

Cała uroczystość była wielkim świętem, można powiedzieć 10-tymi urodzinami. Dlatego nie mogło zabraknąć z tej okazji słodkiej niespodzianki w postaci pysznych tortów. Był też czas na wspólną zabawę, do której ku radości dzieci włączyli się również zaproszeni goście. Uczestnikom przygrywał tradycyjnie już DJ Lech Zwoliński. Niewątpliwą atrakcją z racji jubileuszu była też fotobudka, która cieszyła się popularnością przez cały czas trwania zabawy. Każdy więc mógł zabrać do domu oprócz pięknych, wymarzonych nagród, pamiątkowe zdjęcie.

Na jubileuszowej uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Limanowej, Sabiny Załupskiej, kierownika Zespołu Koordynacji Działalności Handlowej.

Jak podkreślają organizatorzy, organizacja konkursu i balu nie byłaby możliwa bez wsparcia wiernego grona wspaniałych ludzi, rozumiejących problemy i potrzeby rodzin borykających się z niepełnosprawnością dzieci. Jubileuszową edycję wsparł między innymi Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Organizatorki konkursu Renata Lisek, Marta Machynia, Urszula Pałka, Wioletta Bukowiec i Beata Ryś z wielkim wzruszeniem podsumowały konkurs: „To wszystko po raz kolejny utwierdziło nas w przekonaniu, że nasze działania mają sens, bo dają dużo szczęścia i radości. Podsumowując te 10 lat chcemy jeszcze raz wyrazić głęboką wdzięczność przedstawicielom instytucji, urzędów, firm, indywidualnym darczyńcom. Drodzy sponsorzy, to dzięki Wam możemy co roku spełniać marzenia i widzieć szczęście i uśmiech na twarzach dzieci. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszej otwartości i chęci wspierania naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonane, że czynione dobro powróci do Państwa”.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej