Bank przyjazny dla przedsiębiorców:BANK I FIRMA pieniądze w przyjaźni

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie zwyciężył w XII edycji rankingu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców".

Zespół Audytorów oraz Kapituła Konkursu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Polsko-Amerykańską Fundację Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw poddały ocenie 22 banki spółdzielcze, 3 banki uniwersalne oraz 8 oddziałów bankowych. Audytorzy oceniali m.in. jakość oferty dla sektora MŚP, wiedzę i kwalifikacje bankowców, stabilny charakter współpracy, konkurencyjność oprocentowania kredytów i depozytów oraz opłat i prowizji, łatwość dostępu do bankowości elektronicznej, zakres indywidualnego doradztwa.

GODŁO PROMOCYJNE

wraz ze Złotymi Gwiazdami otrzymały: BS w Brańsku, BS w Kolnie, BS w Księżpolu, MBS w Łomiankach, MBS w Myszkowie, PBS w Sanoku, BS w Stalowej Woli, BS w Wieliczce, SBRzR w Wołominie, BS w Wysokiem Mazowieckiem, BS w Zambrowie, BS w Zgierzu, BS w Zwoleniu. Godło przypadło też w udziale: GBS w Choszcznie, BS w Szczuczynie, BS w Namysłowie, BS w Czarnkowie, BS w Łosicach, NBS w Czerwińsku, LBS w Strzałkowie, BS w Ciechanowcu, PBS w Sokołowie Podlaskim.

Godło Promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” sprzyja budowie silnych więzi banków z sektorem MŚP, natomiast uczestnicy konkursu są postrzegani jako naturalni partnerzy przedsiębiorców.

Złotą Statuetkę oraz Godło Promocyjne zdobył Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim. Diamentową Statuetkę „za 10 lat konsekwentnego wdrażania rozwiązań przyjaznych MŚP” otrzymał Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem, a Platynową Statuetkę „za systematyczne wzbogacanie i usprawnianie oferty” – BS w Zambrowie, MBS w Myszkowie i BS w Księżpolu.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI