Bank Pocztowy chce popularyzować płatności mobilne: zniżka dla klientów na wybrane modele zegarków Garmin

Bank Pocztowy chce popularyzować płatności mobilne: zniżka dla klientów na wybrane modele zegarków Garmin
Fot. Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci Banku Pocztowego mogą teraz otrzymać kod rabatowy, obniżający cenę wybranych modeli zegarków Garmin o 30%. Wystarczy do końca roku zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej bądź mobilnej, dokonać co najmniej jednej transakcji kartą debetową, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej.

Już wszystkie z 822 tysięcy terminali #POS w Polsce obsługuje transakcje zbliżeniowe #terminale #BankPocztowy #GarminPay @PocztowyBank

Już od dwóch tygodni klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku mogą płacić za zakupy i usługi zbliżeniowo korzystając z usługi Garmin Pay. Właśnie ruszyła promocja „Zgarniij rabat na Garmina”, w ramach której mogą oni otrzymać kod rabatowy w formie SMS, pozwalający na zakup wybranych modeli zegarków Garmin, umożliwiających realizację takich transakcji, 30% taniej.

– Jak wynika z danych NBP już wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce obsługuje transakcje zbliżeniowe – nic nie stoi więc na przeszkodzie, by taka forma płatności zyskiwała coraz większą popularność, w szczególności wśród osób otwartych na nowości technologiczne. W bieżącym roku konsekwentnie  wdrażamy kolejne usługi umożliwiające wygodne i szybkie realizowanie transakcji – Apple Pay, Google Pay, a ostatnio Garmin Pay – dając naszym klientom możliwość wyboru preferowanego przez nich sposobu płatności. Wartością dodaną właśnie uruchomionej promocji na wybrane modele zegarków Garmin z funkcją płatniczą  będzie dalsze upowszechnienie usług cyfrowych Banku Pocztowego, w tym elektronizacja kontaktów z klientami, co wpisuje się mocno w naszą Strategię. Liczymy także, że akcja ta wesprze proces pozyskiwania nowych klientów – komentuje Jarosław Banach, Dyrektor Zarządzający Pionu Rozwoju Biznesu Banku Pocztowego.

Czytaj także: Bank Pocztowy i EnveloBank wprowadziły płatności Garmin Pay >>>

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego na zakup zegarków Garmin jest zalogowanie się co najmniej raz do bankowości elektronicznej bądź internetowej oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji kartą debetową w okresie od 18 listopada do 31 grudnia 2019 roku. Dodatkowo, konieczne jest posiadanie bądź wyrażenie zgodny na: otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej i przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz podanie aktualnego numer telefonu komórkowego.

Po spełnieniu powyższych warunków klient otrzyma kod rabatowy w formie SMS uprawniających do 30-procentowej zniżki na wybrane modele zegarków Garmin. Urządzenia, które będzie można zakupić na preferencyjnych warunkach to: Smartwatch GPS Vivoactive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 5S Plus.

Promocja trwa do końca bieżącego roku, a otrzymane w jej ramach kody rabatowe będzie można realizować do końca stycznia 2020 roku na stronie internetowej sklepu Watchbook: https://watchbook.pl/akcja/pocztowy będącego oficjalnym autoryzowanym detalicznym sprzedawcą urządzeń Garmin w Polsce.

Źródło: Bank Pocztowy SA