Bank Millennium: prostsza aktualizacja dokumentu tożsamości

Bank Millennium: prostsza aktualizacja dokumentu tożsamości
Fot. Bank Millennium
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci Banku Millennium, posługujący się polskimi dowodami osobistymi, jeszcze wygodniej zaktualizują swój dokument tożsamości. Bank wprowadził w bankowości elektronicznej (w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Millenet) nowy, jeszcze prostszy formularz aktualizacji, dostępny od razu po zalogowaniu do serwisu.
.@BankMillennium wprowadził w bankowości elektronicznej (w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym #Millenet) prostszy formularz aktualizacji, dostępny od razu po zalogowaniu do serwisu #BankMillennium

W trosce o jakość wprowadzanych danych, system bankowy komunikuje się bezpośrednio z systemami administracji publicznej i dane nowego dowodu osobistego sprawdzane automatycznie. Dzięki temu zarówno klient, jak i bank mają pewność, że zostały wprowadzone prawidłowo. 

Czytaj także: Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym dla klientów indywidualnych w Polsce wg Global Finance >>>

Bank przypomni klientowi o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ważności dokumentu już na 60 dni przed upływem terminu ważności dokumentu, będzie więc czas na wymianę dowodu i aktualizację danych. Informacja pojawi się po zalogowaniu do serwisu.  Wniosek o nowy dowód klient może również złożyć online, poprzez Profil Zaufany, za pośrednictwem Millenetu. A jeżeli posiada już nowy dokument, dzięki formularzowi dostępnemu od razu po zalogowaniu, widząc powiadomienie banku będzie mógł od razu zaktualizować dane, bez konieczności poszukiwania tej funkcji w serwisie.    

Źródło: Bank Millennium