Bank 4.0, czyli usługi bankowe wszędzie, tylko nie w banku

Bank 4.0, czyli usługi bankowe wszędzie, tylko nie w banku
Pixabay.com
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Płacenie przy użyciu telefonu to dopiero początek rewolucyjnych zmian technologicznych i organizacyjnych w sektorze finansowym.

Płacenie przy użyciu telefonu to początek rewolucyjnych zmian technologicznych w finansach #KBD #banki #technologie #BrettKing

Wkrótce będziemy mogli zapytać komputer bądź telefon „Czy stać mnie na zakup tego urządzenia, samochodu, nowego domu czy programu emerytalnego?”, a wzmocniona sztuczną inteligencją aplikacja będzie w stanie błyskawicznie udzielić takiej odpowiedzi i poradzi, co należy robić dalej.

O wizjach usług finansowych na X Kongresie Bankowości Detalicznej

O wizjach usług finansowych w niedalekiej przyszłości opowiadał gość specjalny X Kongresu Bankowości Detalicznej Brett King, zaproszony do Polski przez firmę Deloitte.

Brett King jest autorem wielu bestsellerowych publikacji o przyszłości biznesu, prelegentem i strategicznym doradcą wielu wiodących firm na świecie. Książki jego autorstwa znalazły się na szczycie rankingów publikacji o tematyce bankowej w osiemnastu krajach i zostały przetłumaczone na dziewięć języków.

Kongres Bankowości Detalicznej jest wspólnym przedsięwzięciem Gdańskiej Akademii Bankowej i PKO Banku Polskiego. Jego program przygotowuje Rada Programowa, której przewodniczy Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Banku Polskiego.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP