Aviva: zniżka dla dużych rodzin w ubezpieczeniu Twoje Życie

Aviva: zniżka dla dużych rodzin w ubezpieczeniu Twoje Życie
Źródło: Aviva
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Aviva wprowadziła kolejną propozycję dla dużych rodzin - tym razem jest to zniżka w ubezpieczeniu Twoje Życie. Jeśli klient ubezpieczy co najmniej troje dzieci, może skorzystać z 50% rabatu na pięć wskazanych umów dodatkowych. Aviva poszerza w ten sposób swoją ofertę dla dużych rodzin, w tym dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Twoje Życie pozwala ubezpieczyć życie i zdrowie rodziców i dzieci w ramach jednej polisy. Podstawą jest ubezpieczenie na życie, którego zakres można rozszerzyć o wybrane umowy dodatkowe: zdrowotne i wypadkowe.

Czytaj także: Co zmieni na rynku ubezpieczeniowym przejęcie spółek Aviva przez grupę Allianz?

Nowa oferta

Nowa oferta polega na tym, że jeśli osoba ubezpieczająca (zwykle rodzic) zawrze na rzecz co najmniej trójki dzieci umowy ubezpieczenia na życie, może skorzystać z 50% rabatu w składce na pięć umów dodatkowych dla dzieci. Są to umowy:

  • poważne zachorowanie
  • uszczerbek na zdrowiu i rehabilitacja po wypadku
  • pobyt w szpitalu wskutek wypadku
  • koszty leczenia skutków wypadku
  • koszty operacji plastycznych po wypadku.

Dotychczasowa oferta Avivy dla dużych rodzin

Równocześnie Aviva utrzymuje dotychczasową ofertę dla dużych rodzin:

  • darmowe ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa
  • 20% zniżki w składce za Pakiet Medyczny Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, który zapewnia dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa.

– Od sześciu lat uczestniczymy w programie Karta Dużej Rodziny i widzimy pozytywny odzew na nasze propozycje. Zachęcamy duże rodziny do ubezpieczenia się, zapewniając ochronę na preferencyjnych warunkach. Nasza nowa oferta zapewnia wsparcie w razie poważnego zachorowania dziecka lub po wypadku, przy składce obniżonej o połowę – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy.