Artykuły ze źródła: Talentuno

praca zdalna
Artykuły | Firma

Praca zdalna: to już nie zarządzanie kryzysowe, to codzienność i przyszłość

Sytuacja, w której wszyscy pracują w trybie home office, to nowość dla wielu przedsiębiorców. Jest też mnóstwo branż, gdzie swoje obowiązki zdalnie wykonują pojedyncze osoby. Są również firmy, w których politykę już od dawna wpisany jest tego typu system pracy. Czy nowa sytuacja zmieni dotychczasowe spojrzenie na tryb pracy zdalnej? – na to pytanie odpowiada Anna Wójcik, Head of Customer Success and Operations w Talentuno Polska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Mężczyzna pracujący przy laptopie
Artykuły | Rynek pracy

Na rynku pracy nadeszła era freelancera?

Żyjemy w czasach rewolucyjnych zmian technologicznych, które pociągają za sobą również zmiany społeczne i ekonomiczne. Przedefiniowaniu ulegają kolejne obszary życia, w tym także sposób, w jaki ludzie chcą pracować. Coraz częściej zależy im na elastyczności, co powoduje, że zamiast pracy etatowej, wybierają freelancing. Internet sprawił, że coraz więcej nowym firm i startupów stawia na współpracę z freelancerami.

CZYTAJ WIĘCEJ
Programista, informatyk przy pracy
Rynek pracy

Elastyczność i robotyzacja, czyli jak firmy mogą przygotować się do rynku pracy przyszłości

W świecie coraz szybciej rozwijających się technologii, szybkiego i powszechnego dostępu do informacji i mnożących się możliwości, firmy, które chcą pozostać konkurencyjne na rynku pracodawców muszą nadążać za zmieniającymi się oczekiwaniami i stylem życia swoich pracowników. Te zmiany to nie jest odległa przyszłość, widać je już dość wyraźnie na horyzoncie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pieniądze leżące na telefonie
Technologie i innowacje

Pieniądze za kliknięcie. Jak zarabiać za pomocą smartfona i aplikacji mobilnych?

W dzisiejszych czasach technologie rozwijają się w niewiarygodnie szybkim tempie. Istnieją już nawet sposoby, aby zarabiać za pomocą własnego smartfona. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo aplikacji, dzięki którym można w szybki i prosty sposób zarobić „kieszonkowe”, a czasem i pokaźniejsze sumy, bo nawet 1000 zł. Oto siedem z nich.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1