Artykuły ze źródła: TVN

BANK 2021/04

Raport Specjalny | Forum Technologii Bankowych | Nowy telewizyjny świat

Ponad rok temu pożegnaliśmy świat, który dobrze znaliśmy. Kończył się sezon narciarski, świeżo w pamięci była radość świąt, rodzinne spotkania, smak normalnego życia. I nagle wszystko się zmieniło. Nagle, choć pomruki nadchodzącej pandemii słyszeliśmy od miesięcy, co najmniej od początku roku, ale wydawało się, że to nas nie dotyczy, że się nie stanie. Chyba nikt z nas nigdy czegoś takiego nie przeżył.

CZYTAJ WIĘCEJ
BANK 2019/04

15-lecie Forum Technologii Bankowych: Jak mówić prosto o trudnych technologiach?

Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z tym problemem, szybko zrozumiałem, że jeśli uda mi się odpowiedzieć na to pytanie „idę na Nobla”. Przecież ktoś, kto wymyśli, jak mówić w prosty sposób o rzeczach trudnych, na co jak na co, ale na Nobla bezsprzecznie zasługuje. Tyle że chyba nici z nagrody – bo po pytaniu „jak?”, natychmiast staje kolejne – „do kogo?”.

CZYTAJ WIĘCEJ
BANK 2019/04

15-lecie Forum Technologii Bankowych: Gadżet na kółkach

Nie będzie nasz, ale sam znajdzie miejsce parkingowe. Nie przekroczy prędkości, ale uniknie wypadku. Nie będzie pieścił naszych uszu pomrukiem silnika, ale przypomni o imieninach żony, poinformuje, co grają w mijanym właśnie kinie i odbierze zakupy. W niedalekiej przyszłości takie właśnie będą samochody. Przygotować się na nadchodzące zmiany powinni wszyscy, ale największą frajdę będą mieli miłośnicy cyfrowych gadżetów.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1