Autor: Dimension Data

Mężczyzna z laptopem
Cyberbezpieczeństwo

Ranking o cyberdojrzałości firm: najczęściej atakowane sektory są najlepiej przygotowane na ataki

Na całym świecie średnia ocena dojrzałości cyberbezpieczeństwa wynosi 1,45 na 5 – wynik określony przez całościowe podejście organizacji do cyberbezpieczeństwa na podstawie procesu, danych oraz perspektywy strategicznej. Ma to miejsce w czasie, gdy luki w zabezpieczeniach wzrosły do rekordowo wysokiego poziomu (wzrost o 12,5% od 2017 r.).

CZYTAJ WIĘCEJ
Technologie i innowacje

Cyfrowa, zdalna identyfikacja klienta banku

W nowoczesnym świecie dynamicznego rozwoju technologii mobilnych oraz szybkiego przepływu informacji klienci zdecydowanie inaczej postrzegają swoje interakcje z organizacjami, których usług potrzebują, włączając w to możliwość zdalnego i bezpiecznego zarządzania swoimi finansami. Dimension Data oferuje duży wybór rozwiązań umożliwiających weryfikację tożsamości użytkownika na odległość.

CZYTAJ WIĘCEJ
BANK 2016/11

Cyfrowa transformacja odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów

Zmieniający się świat, otoczenie makro, media społecznościowe obecne w sferze prywatnej i służbowej, stale rosnące zapotrzebowanie na dostęp do danych oraz ich analitykę czy internet rzeczy powodują, że firmy i instytucje coraz więcej inwestują w nowe technologie. Zespół Dimension Data, prowadząc rozmowy z przedsiębiorstwami na temat cyfrowej transformacji, odnosi się do czterech głównych obszarów: danych jako podstawy transformacji, chmury hybrydowej jako sposobu na elastyczność w dostępie do technologii czy aplikacji, miejsc pracy nowego typu i cyberbezpieczeństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1