Aplikacja Raiffeisen Digital Bank jest już dostępna na iOS-a i Androida

Aplikacja Raiffeisen Digital Bank jest już dostępna na iOS-a  i Androida
Fot. Raiffeisen Digital Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W App Store oraz Google Play dostępna jest już aplikacja Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG), za pomocą której Klienci indywidualni mogą skorzystać z wygodnej i przejrzystej formy finansowania. Wnioskować można o pożyczkę do 100 tysięcy złotych i rozłożenie jej na 60 rat z RRSO 7,44% - bez prowizji, całkowicie online.

– Przygotowaliśmy ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom polskich konsumentów, którzy są niezwykle świadomi i jednocześnie wymagający wobec rozwiązań cyfrowych w bankowości – mówi Kamil Niewiatowski, Country Manager na Polskę. – Za pomocą nowoczesnej aplikacji nasi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę do 100 tysięcy złotych. Cały proces kredytowy jest szybki, a w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji do podpisania umowy dochodzi elektronicznie, za pośrednictwem aplikacji. Na żadnym z etapów Klienci nie muszą odwiedzać oddziału banku, wypełniać papierowych formularzy czy przyjmować dokumentów przesyłką kurierską – dodaje.

Czytaj także: Raiffeisen Digital Bank postawił na Kontomatika przy rozwoju produktów finansowych >>>

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Udostępnienie aplikacji szerokiemu gronu użytkowników systemów iOS i Android poprzedziła intensywna faza Friends & Family. Produkt, z którym Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) wchodzi na polski rynek cechuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dane klienta w aplikacji mobilnej zabezpieczane są hasłem dostępu oraz biometrią. Natomiast wideoweryfikacja pozwala potwierdzać tożsamość bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy polski dowód osobisty i krótka wideorozmowa z konsultantem.

Polska jest pierwszym krajem, którego mieszkańcy będą mogli skorzystać z naszej usługi.

– Działające tutaj instytucje finansowe oferują konsumentom wiele innowacyjnych rozwiązań, ale na polu digital lending jest cały czas wiele do zrobienia – podkreśla Jakub Malach, Head of Lending. – Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować narzędzie na miarę naszych czasów. Łączy ono w sobie najnowocześniejszą technologię z prostotą użytkowania i bezpieczeństwem. Można wnioskować o rozłożenie pożyczki na maksymalnie 60 rat. RRSO wynosi 7,44% i nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji. 

Czytaj także: Raiffeisen Digital Bank do współpracy wybrał polski start-up SLS >>>

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych uzyskujących wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę i innych umów cywilnoprawnych. Wypłata pożyczki nie wymaga zakładania nowego konta. Do weryfikowania dochodów wykorzystywana jest technologia oparta o dyrektywę PSDII, która pozwala na ich potwierdzenie w krótkim czasie.

Czytaj także: Austriacki Raiffeisen znów w Polsce, tym razem pod marką Raiffeisen Digital Bank >>>

Pożyczka gotówkowa jest pierwszą i na razie jedyną ofertą Raiffeisen Digital Bank (marki Raiffeisen Centrobank AG)  w Polsce. W miarę rozwoju marki planowane jest wprowadzanie kolejnych usług.  

Źródło: Raiffeisen Digital Bank