Aplikacja, która ułatwi pracę w każdym biznesie!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

komorka.150xTelefon ciągle dzwoni? Przeszkadza podczas prowadzenia szkolenia, wykładu lub spotkania biznesowego?

Firma JużŁączę znalazła rowiązanie.
Bądź pewny, że każdy skierowany do Ciebie telefon zostanie odebrany. Skorzystaj z usługi  Sekretarki zawsze wtedy, gdy nie chcesz lub nie możesz odebrać telefonu. Twoja osobista Asystentka  poprowadzi rozmowę za Ciebie, a jej treść bezzwłocznie zostanie do Ciebie przesłana na e-mail lub sms.

Wychodząc naprzeciw Klientom, Firma Jużłącze.pl wprowadziła właśnie na rynek aplikację mobilną. Dzięki niej korzystanie z usługi osobistej asystentki jest bardzo wygodne i nie zajmuje dużo czasu. Można ją bezpłatnie ściągnąć na smartfona oraz tablet.

150603.aplikacja.01.267x

150603.aplikacja.02.267x

150603.aplikacja.03.267x150603.aplikacja.04.267x

 

Dzięki mobilnej aplikacji, użytkownik może w każdej chwili zdecydować, kiedy rozmowy mają być przekierowywane do biura Jużłacze.pl. Osobista asystentka zajmie się połączeniami przychodzącymi w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Za pomocą aplikacji można także kontrolować połączenia, które pojawiały się podczas wyłączonego telefonu, czy też braku zasięgu. Opcja historia połączeń pokazuje szczegóły wszystkich połączeń odebranych przez osobiste asystentki Juzłącze.pl. W aplikacji kompatybilny jest także nasz kalendarz, w którym szczegółowo przedstawione są umówione spotkania na kolejne dni.

Więcej informacji o pakietach i aplikacji na juzlacze.pl

Ola Raszczuk