Alior Bank wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów korzystających z bankowości internetowej

Alior Bank wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów korzystających z bankowości internetowej
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank planuje w najbliższy weekend wdrożenie kolejnych udogodnień dla klientów korzystających z bankowości internetowej Alior Online. Klienci banku będą mieli możliwość zmiany motywu graficznego i zdecydować o wyborze wyglądu interfejsu spośród motywu klasycznego, czyli dotychczasowego wyglądu systemu oraz ciemnego tzw. dark mode. To kolejna zmiana zwiększająca możliwości personalizacji wyglądu pulpitu i całego systemu.

– Nowy motyw oparty jest głównie na czerniach i szarościach, wzbogaconych złotem. Z pewnością znajdzie wielu zwolenników wśród naszych klientów, którzy na co dzień korzystają z ciemnego trybu w interfejsie w dostępnych aplikacjach – mówi Kaja Krassowska-Suchan, Menedżer Zespołu Biznesowego Bankowości Internetowej i Mobilnej w Alior Banku.

Dark mode implementujemy w pierwszym kroku w bankowości internetowej, następnym będzie udostępnienie takiej funkcji w naszej aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Czytaj także: Alior Bank: nowe zdalne rozwiązania dla klientów biznesowych >>>

Jak wybrać motyw?

Wystarczy po zalogowaniu z menu górnego wybrać link Motyw, wskazać motyw, który chcemy ustawić i zapisać zmiany. Opcja zmiany dostępna jest również w ustawieniach – w sekcji Personalizacja, gdzie dodatkowo możemy:

  • zmienić produkt główny (czyli pokazywany jako pierwszy na liście produktów i na pulpicie Alior Mobile),
  • wskazać konto domyślnie podstawiane jako źródłowe w formularzu przelewu,
  • wybrać domyślny kontekst (czyli zdecydować czy po zalogowaniu od razu zobaczymy konta własne, dzieci, firmowe czy konta, do których udzielono nam pełnomocnictwa).
Źródło: Alior Bank