Alior Bank promuje Pożyczkę z Mikrokosztami

Alior Bank promuje Pożyczkę z Mikrokosztami
Alior Bank - Oddział w Gdańsku (fot. Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank w swojej najnowszej kampanii reklamowej "Marzenia" przekonuje, że już teraz klienci banku mogą je urzeczywistnić dzięki Pożyczce z Mikrokosztami, z której mogą skorzystać m.in. bezpiecznie "bankując" za pośrednictwem bankowości internetowej, czy mobilnej Alior Banku.

Najnowsza kampania reklamowa Alior Banku ma zachęcić klientów do realizacji ich marzeń i pasji. Bank, dzięki przygotowanej ofercie pożyczki z niskimi kosztami, umożliwia klientom natychmiastowe działanie, dzięki czemu mogą oni od razu przeznaczyć pożyczkę na dowolny cel, przybliżający ich do zrealizowania swoich marzeń, choćby np. nauki nowych umiejętności. 

Czytaj także: Alior Bank: nowe zdalne rozwiązania dla klientów biznesowych >>>

Niskie koszty miesięczne pożyczki

W ramach oferty Alior Bank proponuje klientom niskie koszty miesięczne pożyczki, gdzie średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1 tys. zł wynosi zaledwie 6 zł. Dzięki temu klienci mogą indywidualnie oszacować miesięczne koszty pożyczki i zdecydować się na wybór takiej kwoty, na którą obecnie mogą sobie pozwolić. Klienci będą mogli liczyć na finansowanie w wysokości do 70 tys. zł na okres 4-5 lat (RRSO 13,65%).

Czytaj także: Alior Bank: w pełni zdalny proces kredytowy dla mikrofirm, do 200 tys. zł bez konieczności wizyty w oddziale >>>

Najnowsza kampania reklamowa Alior Banku „Marzenia” oprócz internetu, sieci sprzedaży i działań digitalowych obejmuje także telewizję. Emisję spotów w TV można obejrzeć do 6 grudnia br.

Szczegóły dotyczące oferty Pożyczki z Mikrokosztami dostępne są m.in. na stronie internetowej Alior Banku