Alior Bank: klienci Kantoru Walutowego zrelaksują się w oczekiwaniu na opóźniony lot

Alior Bank: klienci Kantoru Walutowego zrelaksują się w oczekiwaniu na opóźniony lot
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci Kantoru Walutowego Alior Banku korzystający z karty wielowalutowej, w przypadku opóźnienia lotu o minimum dwie godziny, mogą bez opłat skorzystać z wybranych saloników lotniskowych na całym świecie. Dzięki usłudze Flight Delay Pass w komfortowych warunkach zrelaksują się przed podróżą.

Klienci Kantoru Walutowego @AliorBankSA korzystający z karty wielowalutowej, w przypadku opóźnienia lotu o minimum dwie godziny, mogą bez opłat skorzystać z wybranych saloników lotniskowych na całym świecie #AliorBank

Usługa Flight Delay Pass jest dostępna dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy są właścicielami karty wielowalutowej Mastercard. Jeśli lot opóźni się o 120 minut lub więcej, a linie lotnicze przekażą tę informację do systemu Flight Stats, posiadacz karty wraz z osobą towarzyszącą mogą bezpłatnie skorzystać z saloniku lotniskowego (tzw. business lounge) z napojami, przekąskami, prasą, Wi-Fi oraz stacjami ładującymi do urządzeń. Program LoungeKey™ umożliwia wejście do sieci ponad tysiąca salonów na lotniskach na całym świecie.

Czytaj także: Klienci Alior Banku mogą już korzystać z płatności Fitbit Pay oraz Garmin Pay >>>

– Zazwyczaj taki dostęp jest dodatkowo płatny lub zarezerwowany wyłącznie dla właścicieli prestiżowych kart płatniczych np. klientów usług private banking. My troszcząc się o naszych klientów i chcąc zadbać o ich komfort w podróży, oferujemy im usługę Flight Delay Pass bezpłatnie. Mogą dzięki niej miło spędzić czas oczekując na lot np. przeglądając czasopismo przy filiżance dobrej kawy – wyjaśnia Tomasz Dośpiał, Dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych Alior Banku.

Czytaj także: PSD2: Alior Bank rusza po klientów innych banków. Kredyty bez zaświadczenia o zarobkach >>>

Jak skorzystać z usługi?

Klient Kantoru Walutowego Alior Banku, który chciałby skorzystać z usługi, powinien zarejestrować swój lot online na stronie Flight Delay Pass. Gdy tylko w systemie pojawi się informacja o wymaganym opóźnieniu lotu, natychmiast zostanie wysłana do niego wiadomość e-mail i  SMS wraz z kuponem LoungeKey™. Jeśli podróżuje z osobą towarzyszącą, ważne, aby podczas rejestracji lotu na stronie podał imię i nazwisko drugiego pasażera, by każdy z nich otrzymał indywidualny kupon. Nie ma ograniczenia co do liczby rejestrowanych lotów – np. lecąc na trasie Warszawa-Meksyk z przesiadką w Amsterdamie, można zarejestrować każdy odcinek lotu i skorzystać z saloniku zarówno w Warszawie, jak i w stolicy Holandii.

Karta wielowalutowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często wykonują transakcje w różnych, nawet mniej popularnych walutach. Oferuje ona płatności w blisko 160 walutach w tym bezpośrednie płatności w 23 dostępnych w Kantorze Walutowym, zaś pozostałe waluty przeliczane są po kursie organizacji płatniczej Mastercard i rozliczane na rachunku głównym karty. Karta jest bezpłatna w całym okresie ważności, pod warunkiem wykonania min. jednej transakcji w ciągu 6 miesięcy od dnia wysłania karty do klienta.

Źródło: Alior Bank