Akademia Liderów Rynku Kapitałowego: rusza rekrutacja do 14. edycji!

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego: rusza rekrutacja do 14. edycji!
Źródło: Fundacja im. Lesława Pagi
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rusza rekrutacja do 14-tej edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego (ALRK). To wyjątkowy program szkoleń i staży w najbardziej prestiżowych instytucjach i firmach działających na polskim rynku finansowym. Udział w ALRK pozwala nie tylko zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie zawodowe, ale też dołączyć do grona najzdolniejszych profesjonalistów w Polsce!

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to program szkoleń i staży w najbardziej prestiżowych instytucjach i firmach działających na polskim rynku finansowym #ALRK #FundacjaPagi

Do projektu corocznie zgłasza się kilkaset osób z całej Polski. Po trzystopniowej rekrutacji wyłaniana jest finałowa 30-tka. Stypendyści projektu mogą liczyć na udział w 2-tygodniowej Szkole Letniej, gdzie będą brali udział w intensywnych szkoleniach, a następnie trafią na płatne staże w firmach partnerskich. W gronie Partnerów Projektu znajdują się tak prestiżowe instytucje jak C’M’S, McKinsey&Company, PKO Bank Polski, czy Santander Bank Polska. Zgłoszenia można wypełniać pod adresem: https://bit.ly/2GEoMmg

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to najstarszy projekt organizowany przez Fundację im. Lesława Pagi. Fundacja, która obchodziła niedawno 15-lecie istnienia, od lat buduje społeczność młodych profesjonalistów w sektorze energetycznym, zdrowotnym i rynku kapitałowego. Ten ostatni sektor zajmuje w historii Fundacji szczególne miejsce z uwagi na osobę patrona – współtwórcy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i pierwszego przewodniczącego Komisji Papierów Wartościowych.

– Od 15 lat rozwijamy przyszłe pokolenia liderów. Kształtujemy profesjonalne i etyczne postawy, dajemy odpowiedni warsztat i narzędzia. A ponadto budujemy społeczność ludzi pełnych entuzjazmu i pasji do zmieniania świata. – mówi Ewa Paga, Prezes Fundacji. – Mój mąż całe życie stawiał na młode pokolenie, a ja, poprzez Fundację, upamiętniam i kontynuuję to dzieło.

Źródło: Fundacja im. Lesława A. Pagi