AEDES S.A. pozyskał zlecenie na 2,8 mln zł netto

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

aedes.01.400x180AEDES S.A., notowany na rynku NewConnect krakowski generalny wykonawca budowlany zawarł kolejną umowę na realizację inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Na zlecenie spółki celowej Logi Development 2 Sp. z o.o., AEDES wykona budynek wielorodzinny przy ul. Śliskiej w Krakowie. Wartość umowy wynosi 2,8 mln zł netto.

Przystąpienie przez AEDES S.A. do realizacji przedmiotu kontraktu zostanie poprzedzone uzyskaniem przez inwestora ostatecznego pozwolenia na budowę obiektu oraz niezbędnych środków finansowych.

„Mamy nadzieję, że Kontrahentowi szybko uda się dopełnić ostatnich formalności. Obecnie mamy dobrą koniunkturę dla sprzedaży lokali mieszkaniowych ze względu na utrzymujące się niskie stopy procentowe oraz działanie rządowych dopłat do kredytów hipotecznych.” – mówi Maciej Targosz, Prezes Zarządu AEDES S.A.

Nowe kontrakty?
Zarząd AEDES S.A. poinformował niedawno, że Spółka bierze udział w negocjacjach w celu pozyskania dwóch innych kontraktów.

„Aktualnie prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy planują budowę obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym i przemysłowym. Są to dla Spółki interesujące zlecenia i już teraz staramy się do nich przygotować. To, czy nasze wysiłki będą wystarczające okaże się za kilka tygodni.” – mówi krótko Maciej Targosz.

Beata Kowalczyk